Eurovizija 2008 (atrankos)

San Marinas rinksis už uždarų durų

Pagaliau iš Belgrade debiutuosiančio San Marino gauta žinių. Mikrovalstybė savo atstovą išrinks uždaru būdu.
Visi, norintys dalyvauti nacionalinėje atrankoje, savo dainas, nuotrauką ir CV iki vasario 25 dienos turi išsiųsti „RTV“ televizijai. Kol kas nėra informacijos apie galimą kūrinių kalbos apribojimą, todėl gali būti, kad San Marinui atstovaus ne itališka, bet angliška daina.
Dainininkas, ginsiantis San Marino garbę, paaiškės paskutinėmis vasario dienomis arba kovo pradžioje.

8 Komentarai

 1. Na labai idomu 🙂
  Tegu stengiasi gerai padirbeti,siaip manau san marinas tikrai turetu issirinkti gera atstova ir nesvarbu,kad jie mazi,kaip salis..

 2. kazkaip labai jau velai viskas pas juos.. bet as noriu baisiai italiskos dainos.;) kaip butu faina tokia isgirsti…

 3. kokie slapukai. ir kodel jie taip? gal siurpriza visiems padarys? gal ir nieko visai 🙂

 4. nu joa, paslapties ideja gera (na, siek tiek jau nuvalkiota, bet vis delto man patinka), bet vis tiek taip nekantru laukti…

 5. gal ir gerai. nes tarkim kiti viesai pristato kas ir kaip. jau per konkursa yra visiem (kas domisi) zinoma kas dalyvaus ir kokia daina.
  o cia "siurprise" :)))

 6. nu bet yra visokiu dainu: vienas reikia daug kartu paklausyti, kad imtu patikti, o kitos suzavi tik viena karta pamacius. tad cia tokia loterija gaunasi:)))

 7. na taip 🙂 bet pvz dabar kai stebiu visus atrankos dalyvius ir jau isrinktus – tai gal tik trys dainos aptiko. su mano skoniu – tai cia sunki loterija. idomu kaip Europieciams 🙂

 8. beje – as is tu kurie daina vertina per pirmasias 5 sek. jei patiko – vaziuojam, jei ne – jungiam lauk… deja taip buna ir per konkurso koncerta … (visiems)

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.