Eurovizija 2008 (atrankos)

Skandalai Čekijos finale

Privatus televizijos kanalas Čekijoje tvirtina, kad Terezos Kerndlovos pergalė nacionaliniame finale buvo įtakota „Icom“kompanijos, kuri tariamai pasakė visiems savo tarnautojams, kad jie be perstojo balsuotų už Terezą. Įtariama, kad 15000 balsų buvo gauta „Icom“ kompanijos dėka.
„ESCtoday“ pakalbintas televizijos direktorius teigė:
„Nacionalinio finalo metu nebuvo jokių problemų su balsavimu. Neketiname diskvalifikuoti Terezos, kurią šis incidentas nepaprasta nuliūdino. Viskas prasidėjo nuo privataus televizijos kanalo, kuris savo įtarimus pagrindė anonimiškai gautu elektroniniu laišku ir kito anonimo tvirtinimu. Tereza šiuo metu atkakliai dirba su savo pasirodymu, kurį išvysime Belgrade.  „Icom“ kompanija rėmė jos paskutinį albumą, bet tai jokiu būdu nereiškia, kad kompanija paskatino tarnautojus balsuoti už Terezą“. Kompanijos vadovybė paneigė, kad darbuotojams buvo daroma kokia nors įtaka.
Tereza bilietą į Belgradą laimėjo žiūrovų sprendimu. Ji pasirodys antrame pusfinalyje gegužės 22 dieną.

Daugiau informacijos apie Čekijos atstovę ir jos „eurovizinę“ dainą ankstesniame mūsų straipsnyje, paspaudus čia.

14 Komentarai

 1. nagi nagi.. ir vel skandalas. neturi ka veikti. bet uz tokia reklama bent ploninti pinigines labai nereikia.:)

 2. kovo 11 vaziuoju i Cekija. reiks pasiaiskint kaip ten is tiesu 😀
  O kad cia ne ziurovai isrinko tai visko gali buti 🙂 viskas imanoma siais laikais 🙂

 3. ok. butinai :)))
  ir Jeronimo daina reprezentuosiu prie to pacio 🙂
  siaip as internacionaliste 🙂 bet kai musiskiai kazkur dalyvauja, tada as tampu patriote :))))

 4. Tai butinai!kad ir kas bebutu reikia palaikyti saviski 🙂 o del tu skandalau,tai cia akivaidzu,kad nepraeis.

 5. Kalbant apie si skandala tai tikrai keista,kad galetu taip padaryti..na ir kas,kad kazkas ten skyre tokia dali tasku,jeigu jie yra to verti tai kodel ir ne,bet jeigu tai buvo daroma specialiai,kad ja prakisti ir panasiai,tai cia jau reiktu kazkokiu kitu sankciju imtis 🙂 na apskritai neasku kaip cia bus dabar..plius dar reputacija ir lygis gali kristi.

 6. manau, kad nieko cia nebus. tiesiog.. paskandalino, gavo demesio ir visi laimingi:) ko dar reikia..

 7. zinoma,skandalai ir gerai,bet kai jie buna ne tokie rimti,tai reklama garantuota 🙂 tai cia butu pliusas.

 8. Kalbant apie pacia dainininke Tereza tai man jos labai gaila,kad jinai nuo tokiu nesamoniu turi nukenteti,jos visa reputacija ir t.t.Galbut ir atves visa sita masalyne,bet vis tiek ilgai dar turbut prisimins tokias "aferas",na man tie balsu paskirstymai irgi kazkaip itartinai pasirode,nes jeigu apie tai kazkas prakalbo tai tikriausiai ne be reikalo..na vistiek tegu dar gerai viska apgalvoja ir viskas issispres..nera cia pasaulio pabaiga.

 9. del Terezos tai pritariu.. jai del to turetu buti labai skaudu… gaila zmogaus. bet tikesimes, kad viskas issispres gerai ir nebus ji labai nuskriausta psichologiskai. nors tokie dalykai daznai be pedsaku nepraeina..;(

 10. ko cia gaileti 🙂 manai ji pati to sieke tik neapgalvojo kad isryskes 🙂 manau ateity ir Pilvelyte gali taip pasielgt (jei jau nera taip pasielgusi) mes to nezinom 😛

Komentuoti