Eurovizija 2008 (renginys)

„Eurovizija“ bus perkelta?

Europos Transliuotojų Sąjunga (EBU), po masinių serbų demonstracijų prieš Kosovo nepriklausomybę, rimtai susimastė ties „Eurovizijos“ perkėlimu iš Belgrado į saugesnį miestą. Šiam reikalui išspręsti bus surengta speciali telefoninė konferencija, kurioje EBU turėtų galutinai apsispręsti.
EBU svarstys kelias alternatyvas. Švedija yra laikoma pasiruošusi konkurso organizavimui. Konkursas gali išsikelti į Ukrainą, kurios atstovė užėmė antrą vietą. Graikijos televizija pati pasisiūlė konkursą priimti pas save.
„Eurovizijos“ perkelimas būtu pirmas visoje konkurso istorijoje. Likus mažiau nei trejiems mėnesiams tai sukeltų daugybę nepatogumų ne tik organizatoriams, bet ir fanams, vyksiantiems stebėti renginį. Šiuo metu jau yra parduodami bilietai, Belgrade rezervuojami viešbūčiai, perkami lėktuvo bilietai į Serbiją, taigi perkėlimas sukeltų nemažai rūpesčių. Taip pat greitai turėtų būti sukurtas naujas logotipas ir scena, reprezentuojantys šalį šeimininkę.
Belieka tikėtis, kad konkursas nebus perkeltas, ir sąlygos Serbijoje leis „Eurovizijai“ įvykti.

24 Komentarai

 1. Na as esu uz perkelima,is tikruju nederetu taip stipriai rizikuoti,nes ir dabar ten labai sunki padetis,o del tu kilsianciu problemu tai tebunie,ka nors sumasto,atlygina ar dar kaip nors busiancia zala zmonems..

 2. Baikit jus su Lietuva. Nezinia ar Lietuva sugebetu padoriai suorganizuoti jeigu Lietuvos atstovas laimetu, o cia kalbame apie du su puse menesio

 3. Tai faktas,prie cia ta Lietuva..ji tikrai netiktu tokiam milziniskui renginiui ir apskritai ji nera ant tiek patyrusi,kad galetu atlaikyti tokias "mases".O daugybe minusu buvo,musu finaliniame koncerte,tai ka cia dar galima butu kalbeti,tik apsijuoktume ant visos europos.

 4. Ai nenusisnekekit. Latviai ir Estai sugebejo surengti, o jau Lietuva nesugebes. Matosi kokie jus patriotai.

 5. Nu prie ko cia tas patriotizmas..cia demesi reikia kreipti i pacios salies sugebejimo "lygi",o ne i kazkokius kitus dalykus.Mes nesame tokie patyre,todel ir nereiktu taip staigiai uzsiimti "Eurovizija".
  O jeigu mums nepavyks visko atlikti sklandziai ir normaliai,taigi mes prarasim pasitikejima 🙂 Beto manau,butu per daug keista paciai europai,jeigu mes pasisiulytume 🙂

 6. Na del fainumo tai okay 🙂 ir man butu idomu paziureti kas ir kaip cia vyktu su tokiu masiniu renginiu ir daugybe zmoniu antpludzio 🙂 aisku ekonomikai tai neblogai butu,pasipelnytu visokie viesbuciai ar restoranai 🙂

 7. nu jau, nekliedekite. niekaip Lietuva nesurengtu Eurovizijos. na, jei butu 1 metai duoti – tada taip, surengtu, bet ne per kelis menesius. ir kitom salim tai butu sudetinga, tad apie Lietuva tai cia visai nevertetu kalbeti. bet juk dar nezinia, ar to is viso prireiks;)

 8. be to, ateis laikas ir mes laimesime:) tada ir surengsime party;) tik manau, kad to dar ilgai laukti teks..

 9. Heh,del laukimo tai dar labai laukti reiks,nu cia net jauciasi 🙂 bet aisku,mes irgi turime kazkokias galimybes,tik tiesiog musu saliai reikia laimeti eurovizija 🙂 na kaip nors! 🙂

 10. na, bet galbut kokiais netolimais metais musu laukia ir staigmena;)

 11. o kas jei i Lietuva? tik apsijuoktume, manyciau. bet jei realiai galvotume, tai net nemanau, kad kas nors prisiimtu siais metais Eurovizija renkti Lietuvoje. tai turi buti apgalvotas zingsnis, o ne siaip spontaniskai viskas nuspresta.

 12. nu jo… bardakas visiskas ziuriu toje Serbijoje…nieko gero nenusimato jiems…

 13. Taip,jeigu ir butu daromas toks zingsnis Lietuvoje,tai reiktu tam labai daug pasiruosimo ir panasiai.Cia tik pasitaikius progai nederetu pulti ant zemes ir apsiimti tokia veikla,ciu butu,kaip sake,bardakas ir viskas.

 14. bet man toks jausmas, kad siais metais bardakas ir taip 100proc. garantuotas;))) jau ir taip aisku…. snipstas bus. baisu.

 15. jei butu Eurovizija Lietuvoje, tai mus atleistu is ES, NATO, panaikintu Europos centro ir Kulturos sostines statusa 😀 Supratot uzuominas? :):P

 16. is tiesu baisi zinia del Belgrado… zinok kuo siek tiek tikiu… kad per konkursa butu protestantu kosovieciu ir pan. ISPUOLIS. o kai tiek daug zmoniu – butu jis labai vykes… tfu tfu tfu ….

 17. gali taip buti kad jis bus perkeltas. dar nera velu. dar ne viskas "uzpatentuota". dar bilietus visi spes persipirkt, viesbuciu atsisakyt ir kitus jamt, lektuvu skrydziu nukreipt i kita puse 🙂 tik vat kitiems organizatoriams streso atsirastu :)))

 18. Graikija tai gudruole ir drasuole 🙂 ka tik surengusi konkursa pas save turi didziules patirties ir jiems tai nebutu sunki uzduotis 🙂 su Ukraina tas pats. Bet tai butu nesamone… nu samone, bet keista… ne laimetoju saly, o belekokioj kitoj….

 19. niekas nieko neperkels ir niekur kitur o tik Serbijoj bus konkursas 🙂 viskas ten bus gerai ir sklandziai 🙂 VALIO!

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.