Eurovizija 2010 (renginys)

Balsuoti bus galima pasirodymų metu

balsavimasKitąmet Norvegijoje vyksiančiame „Eurovizijos“ konkurse žiūrovai garsųjį sakinį „Europe, start voting now!“ (Europa, pradėk balsuoti) išgirs kur kas anksčiau. Balsavimo linijos bus atidarytos nuo pat pirmosios šalies pasirodymo.

Europos Transliuotojų Sąjunga jau yra išbandžiusi šią sistemą „Vaikų Eurovizijoje“ bei „Šokių Eurovizijoje“ ir įžiūri joje daug teigiamų dalykų. Vienas iš jų — sumažės renginio gale pasirodančių atlikėjų pranašumas prieš tuos, kuriems atitenka pirmieji numeriai, kadangi žiūrovas galės balsuoti iškart išgirdęs jam patinkantį kūrinį.

Kita vertus, patirtis rodo, kad žiūrovai linkę išlaukti iki galo ir tik tada nuspręsti, kas verčiausias jų balsų. Seserys Tolmačiovos, Aleksėjus Žigalkovičius bei šokėjų pora iš Suomijos savo pergalę iškovojo pasirodydami būtent paskutiniai.

Iš techninės pusės, sumažės balsavimo linijų apkrova. Taip pat tikimasi sulaukti daugiau balsų. Pernai pusfinalių bei finalo metu iš visos Europos atkeliavo 10 680 682 skambučiai bei trumposios žinutės.

14 Komentarai

 1. NESĄMONĖ. kažkoks absurdas.
  bet manau jiems bus pelninga, todėl nekeis šios sistemos vėliau.

 2. man tai jokio skirtumo. Bet aš už, nes manau, šiemet ir Saša būtų daugiau balų gavęs, jei iškart kai pasirodė būtų buvę galima balsuoti.

 3. Seip manyciau, kad si balsavimo sistema suteikia pranasumo pirmiems pasirodymams, bet man tai asmeniskai9 jokio skirtumo kokia balsavimo sistema.

 4. Abejoju ar suteikia pranašumo, labai abejoju. Gi finalo metu jau senai visi turim savo favoritus ir laukiam jų pasirodymų. O ar paskambinsi šou pradžioje, ar jau po visų dianų tai koks skirtumas.

  O kalbant apie šį pakeitimą, tai tik dar viena proga išmelžti daugiau pinigų iš šio projekto.

  /Bevardis/

 5. Jei neleidžia balsuoti apklausoje, tai reiškia, kad jau nubalsavo kažkas kitas su tokiu pačiu IP adresu 🙂 Kai kurie interneto tiekėjai skiria vienodus IP adresus savo klientams, todėl taip ir atsitinka.

 6. Nu nezinau, as asmeniskai tai nieko prie neturiu. Gal dar ir geriau.

 7. Taip, galbūt ir suteikia daugiau galimybių pirmais numeriais pasirodantiems dainininkams, tačiau manau, kad nukentės paskutiniais numeriais pasirodantieji. kadangi už juos niekas nebalsuos pradžioje, kol jie nebus pasirodę, priešingai nei už pirmuosius.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.