Šalys: Slovakija

Šalių pasiekimai: Slovakija

Po ilgiau nei 2 metus trukusios pertraukos, į „Eurodienos“ tinklalapį sugrįžta skaitytų laukiama skiltis „Šalių pasiekimai“, kurioje trumpai apžvelgiama atskirų valstybių „Eurovizijos“ dainų konkurso istorija. Šį kartą Jums pasiūlysime prisiminti, kaip konkurse sekėsi Slovakijai. Ši Vidurio Europos respublika „Eurovizijoje“ debiutavo (...) 

Energijos užtaisas Slovakijos atstovo pasirodyme

Elke Roels (EBU) nuotr. Antrąjį kartą išbandyti savo jėgas asmeninėje repeticijoje eilė atėjo atlikėjui Max Jason Mai, šiemet reprezentuosiančiam Slovakiją. „Crystal Hall“ scena prisipildė energijos, slypinčios roko stiliaus akustiniame kūrinyje „Don’t close your eyes“. Salėje ritmingai mirgėjo įvairių spalvų šviesos. Atlikėjas bei (...) 

Slovakijos pirmoji repeticija

Andres Putting (EBU) nuotr. Po ramaus Estijos pasirodymo ketvirtadienį ant scenos lipsiantis Max Jason Mai su roko kūriniu „Don’t close your eyes“ šiandien taip pat turėjo savo pirmąją repeticiją. Kūrinio pradžioje scena nusidažo blankiai žalia spalva. Tuo tarpu ekranuose šmėžuoja (...) 

Pristatyti Italijos, Serbijos ir Slovakijos dainų klipai

Po daugiau nei 10 metų pertraukos į „Eurovizijos“ dainų konkursą sugrįžusi Italija prisidėjo prie didžiųjų šalių, kurios praleidžia pusfinalių ir pasirodo iš karto finale. Į Baku Italijos garbės ginti vyksta Nina Zilli su kūriniu „L’amore è femmina“, kurį „Eurovizijos“ scenoje (...) 

Airijos, Estijos, Slovakijos ir Albanijos atstovų dainos taip pat turi vaizdo klipus

Antrus metus iš eilės Airijos garbę ginantys broliai dvyniai iš Airijos Jedward taip pat pristatė oficialų dainos „Waterline“ vaizdo klipą, kuris yra sudarytas iš atskirų epizodų nufilmuotų repeticijų ir nacionalinės atrankos metu bei užkulisiuose. Turbūt kaip ir prieš metus, entuziastingieji (...) 

Slovakijos atstovas „Eurovizijos“ sceną drebins su kūriniu „Don’t close your eyes“

Slovakijos televizija praėjus penkiems mėnesiams galutinai patvirtino, kad šaliai šių metų „Eurovizijoje“ atstovaus Max Jason Mai (tikrasis vardas — Miro Šmajda). Vaikinas pirmajame dainų konkurso pusfinalyje, kuris vyks gegužės 22 dieną, bilietą į finalą sieks iškovoti su roko stiliaus kūriniu (...) 

Sukurta: MyMadWeb