Eurovizija 2009 (renginys)

Kas vyko „žaliajame“ kambarėlyje?

Kol vyksta pasirodymai, kiti atlikėjai po savo pasirodymų keliauja į dalyvių (arba kitaip, „žaliąjį“) kambarėlį, kuriame būna iki pat galo. Kviečiame jus pamatyti, kaip dalyviai jautėsi po pasirodymų (1-3 vaizdo įrašai) ir kas ten darėsi, kai buvo skelbiami finalistai (4 vaizdo įrašas).

10 Komentarai

 1. Visai smagu zaliajame kambarelyje, ypac tada kai is nezinia kurios puses visi pakyla ir pradeda cypt;D ir dar lb juokinga kaj tokievargingi kaip Cekaj ir Juodkalniete tikisi laimet;D

 2. Dėl to šalių į finalą paskelbimą(bei šalių džiaugsmą) tai keli įtarimai :

  1.Viskas atrodo taip dirbtina, nes toks vaizdas, kad su kamerom stovi prie tų, kurie pateko į finalą. Keista, kad operatoriai tai žino(na galbūt turi ryšį su „valdžia“, kuri ir duoda nurodymus).

  2.Kaip turi jaustis tie, kurie mato, jog jie nelabai stebimi, o visas dėmesys jau prie kitų(manau supranta, kad nepateko anksčiau nei paskelbė visus vokus). Tai tikrai nesukuria draugiškos atmosferos.

  P.S. Aš tikiuosi, kad aš čia tik tuščiai šoviau ir nieko panašaus nėra, bet šiame video aiškiai matosi, kaip kameros „sukasi“ aplink kelias šalis prieš jas paskelbiant(ypač gale, kai tų patekusių šalių 10/18 jau buvo likę vos keli vokai). Tad jei pradžioj net kamerų galėjo neužtekt visiems, tai gale aplink Armėnija ir Islandija kokios 4 kameros… keisti įtarimai, bet man labai nemalonu žiūrėt į kitas šalis kurios sėdi nuošaliai ir toks vaizdas jau susitaikusios su „pralaimėjimu“.

  /Bevardis/

 3. o tai ka galvoji buvo imanoma nenuspet kad apteks armenija ir islandija? jie juk nedurni zino kas favoritai 😮 be reikalo tiek rasei nes nieko neprirasei 😀

 4. O jau islandė kaip nuoširdžiai džiaugės.
  Bet aš suprantu,nes tai buvo paskutinis vokelis.
  Įdomu buvo pažiūrėti emocijas.

 5. Na, gaila tų šalių, tokio pat likimo kaip Lietuva, kurios atvažiuoja tik vienąkart parodyti numerio ir tiek.
  Ką galima pasakyti, kad kai kurios šalys patenka vien dėl politikos: Turkija, Armėnija, Bosnija ir Hercegovina (šių šalių diasporos gyvena visoje Europoje, tad nieko keista čia nėra).

  Atranka tai žiauroka. 🙂

 6. Senseless, Dieve, prie kiekvienos šalies po kelias kameras buvo ir kai darė filmuką apkirpo aišku… Jetus, kaip primityviai mąstot. O islandė…mano mėgstamiausia daina ir nereliai patinka man ji.

 7. Galai , kad niekur nebuvo galima pamatyti ketvirtaji klipuka su vaizdu, bet teko ir taip ziureti, nes manau su vaizdu jo ir jau nebus 😉

Komentuoti