Eurovizija 2013 (dalyviai)

Islandija: į „Euroviziją“ vyksta Eyþór Ingi Gunnlaugsson

Vos prieš kelias minutes pasibaigusio Islandijos nacionalinio finalo metu paaiškėjo dar vienas kūrinys, skambėsiantis Malmės „Eurovizijoje“. Iš septynių, du pusfinalius įveikusių dalyvių, komisija ir žiūrovai nusprendė, jog verčiausias atstovauti šaliai yra Eyþór Ingi Gunnlaugsson su kūriniu „Ég á Líf“ (kuris, tikėtina, „Eurovizijoje“ skambės anglų kalba). Antrąją vietą užėmė Unnur Eggertsdóttir, o 2003 metais šaliai atstovavusi Birgitta Haukdal didelio palaikymo nesulaukė.

1989 metais gimęs Eyþór išgarsėjo 2007 metais, atlikęs Jėzaus vaidmenį roko operoje „Jėzus Kristus Superžvaigždė“. 2010 metais atlikėjo pasirodymas kitame miuzikle „Rocky Horror“ buvo nominuotas Islandijos „Grimunnar“ apdovanojimams. Atlikėjas taip pat grojo ir dainavo įvairiose grupėse: „Deep Purple Tribute band“, „Todmobile“ ir „Eldberg“. Artimiausiu metu Eyþór planuoja išleisti debiutinį solo albumą.

Renginyje svečių teisėmis taip pat pasirodė anksčiau dainų konkurse Islandijai atstovusios Greta Salome, Selma bei grupė „Euroband“. Eyþór dėl bilieto į finalą šių metų „Eurovizijoje“ kovos antrajame pusfinalyje, kuris vyks gegužės 16 dieną.

Eyþór Ingi Gunnlaugsson – „Ég á Líf“:

6 Komentarai

  1. Koks dar Milius? Žanrai nė kiek nepanašūs.

    O be to, ši daina man patinka laaaaabai. 2 pusfinalis kol kas mane pakerėjo. Kol kas. Bet daina vistiek SUPER! 😀

Komentuoti