Eurovizija 2012 (dalyviai)

Graikija į „Euroviziją“ siunčia Eleftherią Eleftheriou

Nacionaliniam finalui Graikija pasirinko gan neįprastą vietą — savo atlikėją konkursui rinko ne koncertų salėje, o prekybos centre. Pasirodžius keturiems konkurso dalyviams komisija ir žiūrovai savo balsais nusprendė, kad verčiausia vykti į Azerbaidžaną yra Eleftheria Eleftheriou su daina „Aphrodisiac“.

Gimusi Kipre Eleftheria išgarsėjo tik atvykusi į Graikiją ir sudalyvavusi realybės šou „X-factor“. Nors liko toli nuo prizinių vietų, merginos talentą pastebėjo šou vedėjas Sakis Rouvas ir pakvietė ją dainuoti viename iš jo klubų.

Pakliūti į „Eurovizijos“ dainų konkursą 23 metų merginai pavyko tik iš trečio karto. Pirmą kartą būdama vos 16 metų ji bandė laimę dalyvaudama atrankoje gimtajame Kipre. Tąkart jaunoji dainininkė liko 7-a. Prieš ketverius metus Eleftherios daina buvo diskvalifikuota iš Graikijos atrankos, nes buvo nusižengta vienai iš pagrindinių taisyklių — kūrinys pristatytas viešai anksčiau nei spalio pirmą dieną.

Finalo metu balsuojant televizijos žiūrovams savo kūrinius pristatė Prancūzijos atstovė Angunn, bulgarė Sofi ir Ivi Adamou iš Kipro.

Graikijos atstovę išvysime pirmojo pusfinalio metu. Beje, Graikija yra viena iš sėkmingiausiai „Eurovizijoje“ dalyvaujančių šalių — nuo pat pusfinalių sistemos įvedimo 2004 metais nė karto neliko už finalo borto ir užtikrintai įsitvirtindavo pirmajame dešimtuke. Ar pavyks  Eleftheriai nenutraukti šios sėkmės, sužinosime gegužės mėnesį Baku vyksiančio konkurso metu.

Eleftheria Eleftheriou„Aphrodisiac“:

16 Komentarai

  1. Kažkuo pasirodymas panašus į Helena Paparizou pasirodymą 2005 😀 bent jau man

  2. baikit jus juokus nei cia sakis nei nei helena o graikam nebudingas SLAMSTAS kuris patirs fiasko 😀

  3. Jeigu ne tas baisus priedainis, būtų gal visai nieko daina, nors ir ne mano stilius. Šiaip turėtų top-15 būt, žinant, kad tai – Graikija, o daina ir pasirodymas Eurovizijai ganėtinai tinka. 🙂

  4. tikrai keista, kad graikai toki slamsta issirinko. Dar viena eurovizijos siknakraipe.

  5. Labai faina dainuska tikrai geriau nei MONTVYDAS ir bus TOP 10

  6. Graikija vėl viena iš mano favoričių dėl geros dainos, pasirodymas taijau iprastas nieko naujo bet daina patinka labai 🙂

  7. pagaliau gal nepateks i finala, nes daina banalybiu banalybe ir visiskaI NEIDOMI

  8. graikai ta pati siuncia kiekvienais metais ta pati stilistika 😀 daros nuobodu zmones gi reikia ir kitus stilius isbandyt 🙂

Komentuoti