Eurovizija 2012 (dalyviai)

Paviešintas Izraelio atstovų „eurovizinis“ kūrinys

Izraelio atstovai, atstovausiantys savo šaliai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse Baku, — grupė „Izabo“ galutinį savo dainos Time variantą pristatys ne anksčiau kaip kovo 1-ąją. Pirminė dainos versija netikėtai buvo nutekinta tinklalapyje „Youtube“. „Izabo“ patikino, kad dainos įrašas, nežinomų asmenų patalpintas „Youtube“ tinkle, tikrai yra būtent tai, ką jie ketina pristatyti „Eurovizijoje“ šiais metais. Visgi  Izraelio atstovai tvirtino, jog internete paviešintoji versija nėra galutinė, dainos aranžuotė tebėra tobulinama.

Daugiau informacijos apie grupę „Izabo“ rasite ankstesniame mūsų straipsnyje.

Pirmoji grupės „Izabo“ dainos Time versija, pasirodžiusi internete:

8 Komentarai

  1. Hipių laikai sugrįžta !!! 😀 Šiaip daina man visai patiko. Bent jau stilistika išsiskiria iš tos visos pilkos masės 🙂

  2. Nereali daina 🙂 siaip traukia i grupes Secret Service style’a… siaip jiem ir nereikia keist aranzuotes 😛 kaip tik tokia aranzuote jau ilgai negirdeta eurovizijoje :))

  3. O man primena Foster The People. O žinant jo pasisekimą ir populiarumą šiais metais, nenustebčiau aukšta vieta šitos dainos :))

  4. Man irgi labai patiko. Tai antra daina kartu su norvegu man patinka. Tik gaila kad tik dvi is jau isrinktu 15 dainu patinka. Dainu atzvilgiu liudina Eurovizija. Beveik tik del sou ziuriu paskutiniais metais.

Komentuoti