Eurovizija 2012 (dalyviai)

Italijos atstovė Azerbaidžane — Nina Zilli

Po keturiolikos metų pertraukos į „Eurovizijos“ dainų konkursą pernai  su trenksmu sugrįžusi Italija nusprendė, kad šiemet Baku jų šaliai atstovaus Maria Chiara Fraschetta, prisistatanti Nina Zilli slapyvardžiu. 32 metų dainininkė dalyvavo prestižiniame ir viename garsiausių visoje Europoje San Remo festivalyje, kuriam pasibaigus, jai buvo įteiktas bilietas į Azerbaidžaną.

Dievinanti septintojo ir aštuntojo dešimtmečių muziką bei regį mergina siekia šią dvasią perteikti ir savo dainose. „Pripažintų atlikėjų“ grupėje pasirodžiusi Nina atliko dainą „Per sempre“ (Amžinai), bet nacionalinis Italijos transliuotojas RAI neatmeta galimybės, kad dainininkė „Eurovizijos“ scenoje pasirodys su visiškai kita daina.

Ar pavyks Ninai Zilli pagerinti praėjusių metų pasiekimą ir iškovoti Italijai trečiąją pergalę sužinosime tik gegužės 26 dieną, pasibaigus „Eurovizijos“ dainų konkurso finalui.

Nina Zilli pasirodymas San Remo festivalyje:

5 Komentarai

  1. Šaunuoliai italai, vėl aukštą muzikos lygį rodo – kaip visuomet, sudėtinga daina, o atlikimas tobulas, kupinas estetikos bei jausmingumo. Tai – tikra muzika, tikras dainavimas;)

  2. malaciai italai, leika istikimi sau siuncia daina, o ne sou

  3. Super pasirodymas! Super daina! Zodziu geuaarsiis pasirodymas is visu. Kas del panasumu, tai nieko tokio neizvelgiau; jei taip tada jau kabinekimes prie kiekvienos dainos ir panasumu rasime. Tikiuosi LIETUVIAI siais metais issirinks teisingai

Komentuoti