Eurovizija 2011 (dalyviai)

Rumunijos pasirinkimas — „Hotel FM“

ROMhotelfm-RESIZE-s925-s450-fit2011-uosius metus Rumunija pasitiko su nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ finalu. Net penkias valandas trukusio renginio metu pasirodė ne tik 13 konkursantų, tačiau ir nemažai vietinių žvaigždžių bei puikiai „Eurovizijos“ fanams pažįstamų veidų: Johhny Logan (1980,1987 metų „Eurovizijos“ nugalėtojas), Niamh Kavanagh (1993 metų konkurso nugalėtoja ir 2010 metų Airijos atstovė), Chiara (1998, 2005, 2009 metų Maltos atstovė) bei Paula Selling ir Ovi (Rumunijos atstovai 2010 metų konkurse). Beje, pastarieji buvo ir renginio vedėjai.

Tapę komisijos lyderiais ir žiūrovų balsavime užėmę antrąją vietą, bilietą į Diuseldorfą iškovojo grupė „Hotel FM“ su kūriniu „Change“. Antroje vietoje liko Distinto, Ianna & Anthony Icuagu. Viena lyderių laikyta Claudia Pavel netikėtai liko tik dešimtoje vietoje.

Grupė „Hotel FM“ susikūrė 2005 metais, o 2006 metais surengė pirmuosius koncertus Rumunijoje ir Vokietijoje. Pernai dalyvavo nacionalinėje Rumunijos atrankoje ir užėmė 4 vietą. Grupę sudaro iš Jungtinės Karalystės kilęs David Bryan, Slex Szus ir Gabriel Băruţa.

Ar vaikinams pavyks šaliai iškovoti vietą finale, paaiškės gegužės 10 arba 12 dieną.

17 Komentarai

  1. Geriausi kol kas, bet manau ir šiaip bus vieni geresnių 🙂 ŠAUNUOLIAI

  2. you send only craps,and dare to judge our entries? back off,and learn from is…

  3. Lyginant su pernykščiais nekaip nekaip, bet neaišku kokios mados šiemet bus. Gal sueis netikėtai kaip belgas pernai 🙂

  4. man tai armenijos pasirodymas atrodo geriausiai o po tik rumunu , sios dvi dainos mane veza….

  5. Truputi Manto daina primena „Morning” bent jau nuotaika panasi 🙂

  6. Priedainis silpnokas bet taip daina visai nieko.Rumunai neteks daugelio tasku nes ne issiunte Claudia Pavel-jos daina mano manymu patektu i top 10

Komentuoti