Eurovizija 2010 (renginys)

Lietuva nepateko į „Eurovizijos“ finalą

Ką tik pasibaigė antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuris atnešė nemažai staigmenų: nepateko ankščiau lyderėmis laikytos Švedijos ir Kroatijos atstovės, deja, nepasisekė ir Lietuvai.

Laimingieji finalistai:

 • Gruzija
 • Ukraina
 • Turkija
 • Izraelis
 • Airija
 • Kipras
 • Azerbaidžanas
 • Rumunija
 • Armėnija
 • Danija

Lietuvos pasirodymas:

Finalistų pasirodymai:

Gruzija:


Ukraina:

Turkija:

Izraelis:

Airija:

Kipras:

Azerbaidžanas:

Rumunija:

Armėnija:

Danija:

83 Komentarai

 1. nezinau.. man jau cia kazkoke nebe eurovizija.. puse is azijos, puse is balkanu… krc… sita eurovizija bus blogiausia koke esu kada nors macius.

 2. Mano trumputė apžvalgėlė:

  Patekusiųjų 10:
  Gruzija- Scenoje buvo kažkoks bardakėlis, daina neissiminanti, labai prajuokino mūsiškio pasisakimas, kad jinai graži :} Buvo vienas iš tų nedaugelio kurie mano manymu turėjo nepraeiti.

  Ukraina-Vokalas, gal ir nieko, bet nieko neišsiskirianti daina, tikrai maniau,kad kažkokiu stebuklingu būdu nepateks Ukraina. Kai buvo ištrauktas jų vokelis. pamaniau nejaugi man taip prastai sekasi atspėti finalistus.

  Turkija- Na pagaliau, pagalvojau, kai ištraukė juos neabejotini mano favoritai , puiki daina sceninė išvaizda žodžiu bus 1-5 vieta.

  Izraelis- Daina man nieko neišsiskirianti, bet vis tiek maniau, kad pateks, nes tikrai atsiras žmonių kuriems šita daina patiktų.

  Airija- Ne tokios dainos ne man. Bet kaip ir Izraelio daina- ji tiesiog turėjo patekti. Nors savo spėjimuose išpradžių užrašiau šitą dainą, o paskui užbraukiau ir užrašiau Inculto. Taigi jau 3 mano netaiklus šuvis.

  Kipras- Tokia ramiam pasiklausimui dainelė, kuria tikrai, galima pora kartelių pasiklausyti per radiją. Bet tikrai ne Eurovizijos laimėtojas

  Azerbaidžanas- Nu kai tiek pinigų išleista reklamai, tai patekimas buvo neabejotinas. Daina verta finalo, ir manau kažkas pakiš šitai dainai koja ir jinai visdėlto nelaimės.

  Rumunija- Energinga daina kuri turėjo patikti didesniai klausytojų auditorijai Verta finalo.

  Armėnija- Pagrindinė priežastis dėl kurios Lietuva nepateko, tai, kai visi užsieniečiai kurie jau norėjo siusti žinute su numeriu 01, bet staiga per visą ekrana išlenda didžiulis biustas ir vyrai nevalingai judesiai 01 pakeičia į 02. O jei rimtai, tai stipri daina su įdomiu pasirodymu.

  Danija- Nu jau galvoju čia arba Danija arba Švedija, bet kurios nepatekimas i finalą, man būtu staigmena.
  Taigi žiūrovai išsirinkto Danija.

  Bendrai 7/10 atspėti. Gaila Lietuvos, Švedijos ir Šveicarijos. Už borto galėjo likti Gruzija, Ukraina, Airija.

  Mano spejimas top5 finale : Vokietija,Turkija, Azerbaidžanas,Armėnija,Graikija.(Gali ir tą prasta Serbų dainelė patekti i 5, nes iš balkanų ne tiek daug ir pateko, tai kitos balkanų šalys bandys prastumti šią dainą).

 3. Ziauru buvo kaip vienas nedeju pasake: gaila kad viena salis nepateko (manau jis apie Lietuva kalbejo)..

 4. Negaliu ir nenoriu patikėt, kad Švedija nepateko. Aš apšalęs. Rusija, Armėnija, Serbija pateko!!! Tos dainos nei iš tolo neprilygsta Annai ar Aishai.. Komisija yra būtent tam, kad sumažinti politinį balsavimą, bet kažkaip tai jis išlieka. O dar šalys į pusfinalius suskirstytos žiauriai nelygiai. 2-asis pusfinalis žymiai stipresnis. Taip neteisinga. Nesu matęs blogesnės Eurovizijos.

 5. seip jo nesamone prisirinko visokiu armeniju, azerbaidzanu.. puse patekusiu tai eilines spiegiancios mergos kurios jau iki kaklo nusibode.. ir ltu nepateko vien del to kad ir komisija daug ka lemia, o i ka tos komisijos ziuri? i tas eilines, puiku vokala turincias mergas, kurios puse dainos praspiegia..

  labai nusivyliau sita eurovizija.. nuosirdziai linkiu kad vokietija nugaletu

 6. Pagal mane tai šitos šalys turėjo patekti:

  Lietuva
  Turkija
  Danija
  Švedija
  Rumunija
  Airija
  Kipras
  Gruzija
  Bulgarija
  Azerbaidžanas/Šveicarija

  O InCulto nepateko vien dėl to, jog nebuvo tų kaimyninių šalių, o tie čigonai vieni kitiems taškus pasiskirste. Žodžiu ačiū INCULTO UŽ VISKĄ…

 7. Del to, kad nepateko musiskiai as kaltinu:

  1. Operatoriu darba( jie tikrai nenufilmavo is arti pacio geriausio momento- kai inculto nusieme kelnes)

  2. Visas tas nesamoningas Balkanu saliu dainas- tokias kaip Azerbaidziano „abrikosu kauliukas“ ir pan, nes jos yra tikrai nesamoningos, ten nieko gero neparode ir tik uzema vieta finale

  3. Zmones is Airijos, kurie mazai uz Lietuva balsavo

  4. Ir likima, per kuri Inculto pateko i sunkesti, 2-aji pusfinaly, kuriame nebuvo nei Latviu, nei Estu, ir zmoniu kurie uz mus daug balsuotu.

  tai vat, del ko Lietuva nepateko :(((
  Bet mes vistiek palaikysim inculto, nes jie Kieciausi!

 8. Inkulto lietuvos geda, Pilvelyte tikrai butu patekusi, bet musu lietuviai plikus izpakalius myli,ka padarysi.Man baisi si grupe Pamoka ir komisijai ir liaudziai.Mastykit uz ka balsuojat ir kas reliai gali Lietuva atstovauti,o pliksiu komanda bjauru

 9. Aš džiaugiuosi šių metų eurovizija, nes tikrai yra ko pasiklausyti.
  Aišku, labai gaila lietuvių, bet tenka pripažinti, kad daina mūsų šalies buvo silpna.
  Man labai, labai patiko Izraelio atstovas, visą dainą praklausiau:įsitempusi, ir maloniai nustebinta, nes seniau tokio pobūdžio dainų negalėjau pakęsti. Šaunuolis Harel.
  Labai šiltas pasirodymas buvo Gruzijos, matėsi, kad mergina atidavė visą save šiai dainai.
  Kipro pasirodymas, nors ir paprastas, tačiau paliko labai gražų ir mielą įspūdį.
  Finale labiausiai palaikysiu: Izraelį, Kiprą, Gruziją.
  Danija, Ukraina, Baltarusija ir Moldova, yra taip pat mano favoritės.
  ;

 10. zinoma, kaltinkime visus ir viska, tik ne savo prasta skoni ir prastos grupes bei dainos isrinkima

 11. Aš nesuprantu kodėl kaip kurie keikiat kitas šalis, patys išrinkot juokdarius ir norit, kad dar ko pasiektume, jau geriau A.Pilvelyte ar Ruslaną būtume nusiunte.
  O man labiau patiko 2 pusfinalis, negu 1 pusfinalis. bet šiaip dainos neblogos.
  P.S. Tad nekeikit kitų šalių, patys kalti, kad išrinkot juokdarių grupę.

 12. Izarelis mano favoritas;D ne tik dėl to, jog daina tobula, ir sudainavo nepaprastai jausmingai, tačiau ir dėl to jog net kai kuriose vietose susimovęs, išloaviravo savo dainą į tinkamą pusę, šaunuolis, profesionalas;D o Safura – apgailėtina…

 13. Aš džiaugiuosi šių metų eurovizija, nes tikrai yra ko pasiklausyti.
  Aišku, labai gaila lietuvių, bet tenka pripažinti, kad daina mūsų šalies buvo silpna.
  Man labai, labai patiko Izraelio atstovas, visą dainą praklausiau:įsitempusi, ir maloniai nustebinta, nes seniau tokio pobūdžio dainų negalėjau pakęsti. Šaunuolis Harel.
  Labai šiltas pasirodymas buvo Gruzijos, matėsi, kad mergina atidavė visą save šiai dainai.
  Kipro pasirodymas, nors ir paprastas, tačiau paliko labai gražų ir mielą įspūdį.
  Finale labiausiai palaikysiu: Izraelį, Kiprą, Gruziją.
  Danija, Ukraina, Baltarusija ir Moldova, yra taip pat mano favoritės.

 14. Pilvelyte su zieminem pirstinem vasara butu patekus? 😀 Nejuokinkit 😀 As ir uz ja ejau, bet jei dabar jinai butu dalyvavus tai butu tas pats. Nes nebuvo kam balsuot uz lt.

 15. Aš kaip tik maniau, kad mes pateksim ir tikrai tikėjau. Vien jau kiek teko klausyt jų dainos youtube ir skaityt komentarus. Dar dabar galit nueit ir po mūsų daina pamatysit kokie komentarai parašyti. Visi užsieniečiai rašo, kad LT turėjo patekt, manau, kad taip ir turėjo būt. Pasižiūrėkit, beveik isų kitų dainos tokios desperatiškos, tikrai atspindi krizę Europoj, net užmigt galima besiklausant. Aš tikrai palaikau InCulto ir čia kalta ne daina ar jos atlikimas, bet politiniai įsitikinimai Europoj. Svarbiausia, kad nors ir ne patekom, tačiua labai gerai buvom įvertinti kitų šalių : )

 16. nuo kada Azerbaidžianas dainuoja apie abrikosų kauliuką ir dar yra Balknuose? 😀

 17. Nervina mane Balkanai, Kaukazai…InCulto buvo geriausi, čia mano nuomonė. Jie verti pačio geriausio.

 18. Blogesnės Eurovizijos dar nebuvo. Abrikosų kauliukai, dar kokios nesąmonės patenka. Neįvertino InCulto, bet čia aišku kalta komisija.

 19. Taip ir yra, juk mes tikrai verti, viskas buvo ir šou, ir daina, viskas ko reikia Eurovizijai, tačiau LT per maža, kad užimtų gera vietą, Lt United išimtis buvo.

 20. Gretaaa> toj youtubei tai apie InCulto vien patys lietuviai ir rašė,pasikeitę savo šalį.Man tai juokas ima,kad jūs skundžiatės dėl kaimyninių šalių ar dėl kažkokio kito š.Pripažinkit pagaliau – mums šitas pusfinalis per stiprus buvo.

 21. Nubėgo Safura į scenos galą ten atsiklaupė, atsistojo plaukai visą veidą dengė tada pasitaisė pacypė baisiai ir bėgo kaip višta atgal su batais su kuriais nepaeina….Žiauru ten buvo, o dar tos stiklinės akys..

 22. Pritariu kashakui, jei jau tokia kaip Svedija nepateko, su tokia nerealia daina, tai ka jau kalbeti apie lietuvius, kuriu dainoje pagrindine mintis buvo kad jie nusimauna kelnes.

 23. INCULTO malaciai gerai pavare. o daba kokes lempiskas dainas nx is rinko nx ta Ukraina blt puse operos puse roko,Izraelis irgi ten ne tema pakliiuvo, Kipras ir tas pats su gitara pabarskino ir pakliuvo nx nesamone blt

 24. dabar sakot kaltint save o ne kitus.. sakot daina lieva buvo….tai manot tokia daugybe zmoniu kurie lietuvoje per atranka atsovauti musu saliai,suklydo?

 25. kas per nesamone,perziurejau lietuviu pasirodyma transliuota is kitu saliu tai kai parodo koks musu pasirodymo numeris net neparodo kokiu numeriu reikia skambinti kad balsuoti uz Lietuva!!!!!!!cia kazkoks balsu klastojimas.

Komentuoti