Eurovizija 2010 (atrankos)

Portugalija į „Euroviziją“ siunčia baladę

Filipa-azevedoVėlų šeštadienio vakarą pasibaigė visą savaitę trukęs Portugalijos renginys „Festival da Cancao“, skirtas išrinkti šalies atstovą „Eurovizijai“.

Nacionaliniame finale pasirodė 12 atlikėjų. Balsavimas vyko jau Lietuvoje matytu būdu: komisija bei žiūrovai išdalino taškus nuo 1 iki 12. Skirtumas tas, kad pirmiausiai savo taškus skyrė kiekvienas iš valstybės regionų.

Išsiskyrus nuomonėms, į Oslą važiuoja komisijos favorite Filipa Azevedo. Žiūrovų balsavime atlikėja liko tik ketvirta. Gegužės 25 d. dainininkė pirmajame „Eurovizijos“ konkurso pusfinalyje pristatys kūrinį „Ha dias assim“. Kviečiame pasiklausyti:

Antros vietos savininkė, žiūrovų favoritė Catarina Pereira:

11 Komentarai

  1. Idijotiška Eurovizija šiemet – tik didelė krūva vieno0dų nekokybiškų baladžių…

  2. Amm palikau nesupratęs dainos… nu praplaukė tokia… Nei jos balsas ypatingas, nei ritmas aiškus. Nepalyginsi su pernai Yohanna. Arba net su mūsų Aiste.

  3. būtų labai juokinga, jeigu ši baladė užimtų neblogą vietą, nors už Pilvelytės dainą ir dainavimą ji daug kartų prastesnė.

  4. Tai lietuviai idiotai nepastebi, kad jau 2009 metais geras vietas užėmė ne klounai, nesvarbu, kad čekai ir balsą gerą turėjo, bet nepateko net į finalą, bet tikros dainos, geri balsai.

  5. daugelis šalių susiprato, kad jau nuo pernai pusę balsų lemia komisija ir pradėjo siųsti kažką rimčiau… 🙂

  6. Catarinos Pareiros daina zymiai stipresne. Toks ispudis kad eurovizija kiekvienais metais vis durneja

  7. as taip ir manaiu, kad LT vel atsiliks kazkuriame dalyke: sisyk lietuviai nepajaute naujos tendencijos, i eurovizijs siusti profesonaliai atliekamas dainas, lyrines balades. tarp ju Aiste atrodytu kaip Deive, uzburtu visus savo afigenu balsu ir ziu dar laimetu siemet…o db kaip atrodys tos dainos tarp siu daugumos lyriniu baladziu? kaip neprofesonalus, neskoningi…siemet bus siurprizas su eurovizija:)

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.