Eurovizija 2010 (dalyviai)

Graikijos garbę „Eurovizijoje“ gins Giorgos Alkios & Friends

389722Vos prieš kelias minutės pasibaigė Graikijos nacionalinis finalas, kuriame buvo išrinktas šalies atstovas 2010 metų „Eurovizijoje“. Per porą valandų trukmės renginį, be 7 finalo dalyvių, pasirodė jau išrinkti Kipro ir Bulgarijos atstovai, kurie atliko savo konkursines dainas. Porą dainų atliko ir Katerine Avgoustakis – garsi Belgijos atlikėja, turinti graikiško kraujo, kuri šiemet taip pat turėjo dalyvauti nacionaliniame finale, tačiau buvo diskvalifikuota.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad į Oslą vyks Giorgos Alkios & Friends su kūriniu „OPA“.

Giorgos Alkios scenoje debiutavo 1989 metais, pasirodęs viename realybės šou Graikijoje. Netrukus atlikėjas išpopuliarėjo. 1992 metais pasirodė debiutinis atlikėjo albumas. Iš viso Giorgos išleido 20 albumų, iš kurių 9 tapo auksiniais ir net 5 platininiais.

Graikijos atstovas pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 25 dieną. Ar jam pavyks 7-ą kartą iš eilės šiai šaliai iškovoti vietą pirmajame dešimtuke?

13 komentarų

  1. Rimta paraiška būti nugalėtojais šiemet… Nu čia NE Inculto, čia žymiai profesionaliau. Ir kas manė kad Inculto išsiskirs vien dėl tempo ta jau galit taip nebemanyt 🙂 Tik tikiuosi graikiškai nedainuos…

  2. profesionalu, ir labai graikiška, tačiau pati daina nei kiek negraži;D

  3. kiekvienais metais graikai vienodi. Tarsi naujas klonas padarytas ir tiek. Muzikos ritmas 100% tas pats, skudurelius pasikeite, ir va dar kad vyras..o siaip tas pats kas ir pernai ir uzpernai ir visada.

  4. o man patinka… ne tiek ir daug siemiat tokiu kaip ir linksmu dainu.. tai tikrai bus aikstai… 🙂

  5. Na va, dar vienas realus kandidatas laimeti- saunuoliai graikai, as uz jus 🙂

  6. O zodziai gal but neipratsai skamba, kad graiku kalba daina atliekama 🙂

Komentuoti