Eurovizija 2010 (dalyviai)

Latviai į „Euroviziją“ siunčia Aishą

l_65a06e1f03a74d31a93a14ad9f142e8bŠiandien savo nacionalinį finalą surengė latviai. Net tris valandas vykusiame renginyje netrūko įdomių ir kiek netikėtų pasirodymų. Svečių teisėmis pasirodė praeitų metų atstovas Intras Busulis. Taip pat į Latviją atvyko ir  Michael Von Heide, šiųmetinis Šveicarijos atstovas, kuris atliko savo eurovizinę dainą.

Konkursinėje programoje pasirodė dešimt atlikėjų, kurie kovojo dėl bilieto į Oslą. Po pirmojo etapo trys geriausiai įvertinti dalyviai pateko į superfinalą:

 • Dons — „My religion is freedom“
 • Ivo Grisnins – Grislis — „Because I love you“
 • Aisha — „What For? (Only Mr. God knows why)“

Šiems atlikėjams dar kartą atlikus savo dainas ir padainavus dar keliems atlikėjams paaiškėjo nugalėtoja — Aisha. Būtent ji Osle gins Latvijos garbę su daina „What For? (Only Mr. God knows why)“.

24-erių Aisha scenoje nėra naujokė. Vos 5 metų mergina sudalyvavo mažųjų vokalistų konkurse „Viščiukas 91“ kur iškovojo aukštą 2-tą vietą. Vėliau aktyviai dalyvavo ir kituose konkursuose bei festivaliuose, kuriuose nelikdavo nepastebėta. 2006 metais Aisha išleido pirmąjį iš trijų savo albumų „Tu un es“.

„Eurovizija“ merginai taip pat nėra naujiena. 2008 metais atlikėja debiutavo nacionalinėje atrankoje, pateko į superfinalą ir nusileido tik laimėtojams „Pirates of The Sea“.  Mergina nesudėjo rankų ir pernai vėl pasirodė „Eirodziesma 2009“. Kūrinys „Hey, Hey, Hey, Hey“ užėmė 4 vietą.

Taigi, kaip matome, šiai atlikėjai galioja posakis „trečias kartas nemeluoja“ ir Aisha pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, gegužės 25 dieną.

39 Komentarai

 1. Super! Lb dziaugiuosi, kad butent si daina atstovaus Latvijai!

 2. ir as 🙂 Latviai turi skoni. Si tikrai turetu i finala patekti. Kabina 😉

 3. Man taj atvirxčiai – daina visiškaj Eurovizinė, melodinga irr standartinė, balsas stiprus, tik erzinantis, o scenografija TOBULA;D kajp eurovizijaj LATVIJĄ užskaitau xD

 4. Ir man ši daina visai patiko.Šiek tiek primena Sashos pernykštę dainą,tuo,kad yra su gilia mintimi,bet greičiausiai patekusi į finalą bus gale 😉
  Na,bet tikėkimės,taip nebus.
  Būtinai palaikysiu šią dainą finale 🙂

 5. Baisia svarbu, čia tas žmogaus grožis. Man daina patiko, latviukai moka išsirinkt ;D

 6. Tikrai nebloga daina, manau siemet latvija ir lietuva tikrai turetu aukstas vietas uzimt, jeigu mes siusim agama arba aiste:)

 7. na latviai pasuko geriausiu keliu idomu kaip bus su lietuviais.aisku isrinks aiste.bet su agama daug platesnes galimybes.tas lietuviams nedaeina iki smegenu.

 8. Čia gerai sugalvota su tom skalbėjom. Atskleidžia, kad Pasaulyje yra ydų 🙂
  Reikėtų su vokalu dar padirbt….kartais kažkaip užspiegia 🙂

 9. Įdomus scenografinis sprendimas, dėmesį patraukia, balsas savotiškas. Stirprios ir senos R. Paulo ir L. Vaikulės tradicijos – į Tarybų Sąjungos lygį sugebėjo prasimušt (iš lietuvių niekam nepavyko kaip ir Eurovizijoje).

 10. latvija gera skoni turi, visada geras dainas siuncia:) tai ne mes.. lietuviai.. visokias „melancolias“ siunciam… banalu;)

 11. Super Daina… Patiko is pirmos natos sita daina (sun)

 12. Greta> prajuokinai!!!! 😀 O tai čia ne banalu? Klausti „Kodėl mes mirštam?“ tas pats banalumas. Tu paprasčiausiai nusistačius prie Aistę ir tiek. Nebūtina čia reikšt savo nepasitenkinimo… Aš net tavo skonio nesuprantu Aistės ir Aishos dainos kažkuo panašios (žinoma Aistės daug stipresnės), bet tau šita patiko o Pilvelytės ne… apsispręsk.

  Aisha man pusė velnio… per skysta truputį.

 13. qbush, ne tikrai pries Aiste as nenusistacius:) man ji 3 vietoj is visu kuriuos i finala isrinko 😉 bet aistes pasirodymas tikrai banalokas, tokia visai paprastute daina.. kasmetine.. o kad balsas jos geras tai cia europai pofik, ne i balsa ziuri..
  O Aishos daina tikrai gera, uzkabinanti, ir dar tos plovejos.. nu super:)

 14. Visiskai nepatiko, jus negirdit kaip ji nusidainuoja ? Kiap ji viska zemina ?
  Siaubas, pati
  daina i gal ir nieko…

 15. Na per ilgas isivažiavimas i daina. Klausiausi klausiausi ir truko kantrybė ja toliau klausutis. O tos skalbėjos??? ir pati atlikėja kaip kuolas ikaltas…..Ne, nieko gero.

 16. Atspingi Latvijos depresine busena ir ekonomine krize…

 17. Nezinau, bet man tai Daina patiko. Triusincios Moterys, grojantis Vyriskis. Visai nieko. Braliukai Mldc. 🙂

 18. Daina graži ir įsimenanti. Bet dainininkė nusidainuoja žiauriai, galima suprasti – jaudulys, bet su tokia patirtimi, kaip kad rašoma…

Komentuoti