Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2009“: geriausias į finalą nepatekęs pasirodymas (finalas)

apdovanojimai

„Eurodienos apdovanojimai 2009“ jau įsibėgėjo. Trylikoje nominacijų išrinkote po keturis verčiausius ir geriausius 2009 metų „Eurovizijos“ dalyvius bei vieną delegavo „Eurodienos“ komanda. Finalinis balsavimas baigsis birželio 30 dieną. Kiekvieną dieną sužinosite tik vienos nominacijos finalistus.

Šiandien atėjo metas sužinoti jau paskutinės nominacijos finalistus.

Geriausias į finalą nepatekęs pasirodymas: septyniolika dalyvių liko „už borto“, kai nei viename voke nebuvo jų šalies pavadinimo. Rinkite dalyvį, kurio pasirodymas buvo vertas finalo. Pirmajame etape Jūs tik vieną balsą atidavėte Čekijai. Tuo tarpu tarp pirmų vietų skirtumas yra labai mažas.

Į finalą pateko (atsitiktine tvarka):

 • Christina Metaxa – Firefly (Kipras)
 • Lovebugs – The Heightest Heights (Šveicarija)
 • Petr Elfimov – Eyes That Never Lie (Baltarusija)
 • Sinéad Mulvey ir Black Daisy – Et Cetera (Airija)
 • Kamil Mikulčík ir Nela Pocisková – Let’Tmou (Slovakija)

Kas buvo jūsų favoritai, o ką į finalą išsiuntė „Eurodienos“ komanda, sužinosite tik po finalo rezultatų paskelbimo.

Jeigu dar nenusprendėte, už ką balsuosite, kviečiame pažiūrėti pasirodymus pusfinaliuose ir galutinai apsispręsti:

Christina Metaxa – Firefly (Kipras)

Lovebugs – The Heightest Heights (Šveicarija)

Petr Elfimov – Eyes That Never Lie (Baltarusija)

Sinéad Mulvey ir Black Daisy – Et Cetera (Airija)

Kamil Mikulčík ir Nela Pocisková – Let’Tmou (Slovakija)

35 Komentarai

 1. Sinéad Mulvey ir Black Daisy – Et Cetera (Airija)

  O tai Qartissimo su Martina kur?

 2. Ilgai svarsciau tarp Sveicarijos, Baltarusijos ir Airijos. UZ pastaraja ir prabalsavau 🙂

 3. Nepamirkit Sveicarijos, uz kuria as balsavau:) ir jie buvo vertesni finalo, nei puse ten buvusiu:)

 4. Prieš konkursą šveicarijos daina buvo tik tokia „paprasta – eilinė“, bet išgirdus juos gyvai, mane jie labai nustebino. Ypač gale tas publikos užvedimas „Hey Europe, show me your hand…“, labai gaila, kad jie nepradėjo taip dainos, būtų tikrai patekę į finalą… ir vistik ta vieta man labai įstrigo, ir karts nuo karto niūniuoju tą „oūūo o o oūūo“…

  Pasigendu Slovėnijos, kuri tikrai turėjo būt tarp geriausių nepatekusių į finalą.

  /Bevardis/

 5. Rinkausi tarp Kipro ir airijos 😀 , bet pasirinkau Kipra, nes pasirodymas ir daina buvo tokia miela ir silta 🙂

 6. ahaa, Šveicarija irgi liux – man labai patiko. gaila, kad jie nepateko į finalą.. bet, manyčiau, kad padainuoti galėjo geriau;)

 7. Žmonės atsibuskit! Įvertinkit dainas iš gerųjų pusių. Susumavus savitą vokalą, prasmingus dainos žodžius, gyvą muziką, gerą scenos vaizdą bei nepakartojamą bendravimą su publika savo 12 points skiriu ŠVEICARIJAI! Nežmoniškai gaila, jog jie nepateko……Be to, pasigedau Belgijos:D

 8. Kirpo ir Šveicarijos atstovai patys kalti jog nepateko, sugadinę dainas savo nusidainavimu. O pačios dainos geros, gaila

 9. Kipro tai baisi daina [bent jau man], o apie Baltarusiją.. tai visiškai tyliu….;DD nes ten tikras nesusipratimas buvo.

 10. Kas per pieva? Čia tik dvi padorios dainos yra, tai Šveicarijos ir Slovakijos, bet „protinga“ tauta už juos nebalsuoja….

 11. kiekvienas turi savo nuomonę, tad su „protinga“, „neprotinga“ TAUTA nesišvaistyk.;DD~ nes Slovakijos tai aš net negaliu klausyti.. o Šveicarijos daina labai gera, tik atlikta prastai.

 12. Baltarusius tai man bent jau atrodo, kad geriausiai nufilmavo (rusai juk draugai) 😀 O siaip Sveicarija tikrai galejo patekti

 13. ko cia tiek visi uz ta kipra? daina siaip grazi, bet jau mergaite taip nusidainavo, kad is karto buvo aisku, jog finalo jai nematyti.

 14. kipro daina lux nenusisnekekit patys geriau nesudainuotumete……………………….(isvis cia tokios nera salies bet as uz ukraina.)

Komentuoti