Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2009“: metų moters vokalinis pasirodymas (finalas)

apdovanojimai

„Eurodienos apdovanojimai 2009“ jau įsibėgėjo. Trylikoje nominacijų išrinkote po keturis verčiausius ir geriausius 2009 metų „Eurovizijos“ dalyvius bei vieną delegavo „Eurodienos“ komanda. Finalinis balsavimas baigsis birželio 30 dieną. Kiekvieną dieną sužinosite tik vienos nominacijos finalistus.

Šiandien laikas sužinoti moteris, kurios Maskvoje parodė geriausius vokalinius pasirodymus.

Metų moters vokalinis pasirodymas: šis apdovanojimas yra skiriamas dalyvei už geriausią dainos atlikimą bei balsą, neatsižvelgiant į pačią dainą ar vaizdą scenoje. Pirmojo etapo lyderė surinko net 20% visų balsų, antroje vietoje likusi dalyvė – 15%, o trečioje – 14%. Vos po 1 % surinkusios Andrea Demirovič iš Juodkalnijos ir Susanne Georgi iš Andoros liko paskutinėse vietose.

Į finalą pateko (atsitiktine tvarka):

 • Patricia Kaas – Et S’il Fallait Le Faire (Prancūzija)
 • Chiara – What If We (Malta)
 • Jade – My Time (Jungtinė Karalystė)
 • Malena Ernman – La Voix (Švedija)
 • Yohanna – Is It True? (Islandija)

Kas buvo jūsų favoritai, o ką į finalą išsiuntė „Eurodienos“ komanda, sužinosite tik po finalo rezultatų paskelbimo.

Jeigu dar nenusprendėte, už ką balsuosite, kviečiame pažiūrėti pasirodymus „Eurovizijoje“ ir galutinai apsispręsti:

Patricia Kaas – Et S’il Fallait Le Faire (Prancūzija)

Chiara – What If We (Malta)

Jade – My Time (Jungtinė Karalystė)

Malena Ernman – La Voix (Švedija)

Yohanna – Is It True? (Islandija)

19 Komentarai

 1. Patricia Kaas sudainavo geriausiai iš visų.

  Iš šitų finalisčių dainuoja visos gerai, išskyrus Švedijos atstovė. Man tai ji iš vis blogai dainuoja, bebalsė. Priedainį dar šiaip ne taip padainuoja, bet dainą niekaip…Kažkas iš Lietuvos perdainavo jos dainą, skamba tikrai geriau. Nu nežinau, kai aš prisimenu Alenką Gotar 2007 m. tai ji man sudainavo nepriekaištingai, panašiame stiliuje.

  Šiaip labai malonu klausyti islandės balso, toks švelnus. Chiara kaip lakštingala dainuoja, man labai patinka. Jade turi stiprų balsą, kurį turi visos tokio stiliaus dainininkės. Ir Patricia Kaas, kuri dainuoja nuo 13 metų ir jos sugebėjimų net neverta rašyti, visi juk girdi ir mato tokį talentą.

  Beje, čia yra mano nuomonė.

 2. Yohanna:) nes Patricia ir taip per daug zvaigzde,Jade per daug rekianti, Malenna ne is tos operos, o Chiara nepatiko:)

 3. Malena:D viena geriausiu dainu Eurovizijos istorijoje, sutinku apie Gotra irgi gerai padainavo, tačiau Malena nenusileidžia.

 4. Islandija. manau, kad kaip tokio amžiaus merginai, tai balsas tikrai turi labai gerai išlavintą. net nustebau, kaip ji tokias ilgas natas ištraukia iki galo.. šaunuolė!;D

Komentuoti