Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2009“: metų grupės ar dueto pasirodymas ir metų staigmena

„Eurodienos apdovanojimai 2009“ – tai projektas, skirtas Lietuvos publikai simboliškai išrinkti tai, kas šių metų „Eurovizijoje“ buvo geriausia. Apdovanojimus sudarys 13 nominacijų, kurių nugalėtojus kviečiame rinkti neatsižvelgiant į dainų konkurso rezultatus. Nominacijos bus pristatytos per šešias dienas. Laimėtojus išrinksite Jūs – „Eurodienos“ skaitytojai. Balsavimas vyks dviem etapais:

 • Pirmas etapas — atranka. Kiekvienai nominacijai išrenkami 5 labiausiai to verti kandidatai. Keturis iš jų siūlydami renkate Jūs, penktąjį deleguoja „Eurodienos“ komanda. (balsavimas vyks iki birželio 7 dienos)
 • Antras etapas: skaitytojai kiekvienoje nominacijoje balsuoja už vieną iš penkių kandidatų (iki birželio 21 dienos)

Jau pristatytos keturios nominacijos: metų daina, metų pasirodymas, metų vyro pasirodymas ir metų moters pasirodymas. Šiandien keliaujame toliau ir pristatote Jums dar dvi nomiacijas:

Metų grupės ar dueto pasirodymas: Šis apdovanojimas yra skirtas grupei arba duetui už bendrą įspūdį, t.y. už dainos, jos atlikimo „Eurovizijoje“, vaizdo ekrane ir šou elementų visumą.

Metų staigmena: Šis apdovanojimas yra skirtas Jus labiausiai nustebinusiam (gerąja prasme) pasirodymui „Eurovizijos“ metu. Jūs turite pasirinkti šalį (pirmajame etape galite ir kelias šalis), iš kurios (kurių) mažai ko tikėjotės, tačiau pasirodymas (Jūsų nuomone) buvo geresnis, nei laukėte.

Norėdami balsuoti, spauskite “skaityti toliau”


10 Komentarai

 1. Metu grupe: Armenija, Izraelis, Kroatija, Azerbaidzinas ir Estija
  Metu staigmena: Svedija, Norvegija, turkija, azerbaidzianas.
  Tai mano nuomone 😉

 2. metu grupe: Lovebugs, Sinead Mulvey & Black Daisy, „Quartissimo“ ir Martina, AySel ir Arash, Urban Symphony.
  Metu atradimas: Belgija, Baltarusija, Slovenija, Kipras, Airija, Serbija, Lietuva, IZRAELIS(pasirodymas nerealiai patiko), Ukraina ir Estija 🙂

 3. O man visgi didziausia staigmena sasha son. As buvau is tu, kurie skeptiskai ziurejo i jo vykima i eurozivija. Bet kai pamaciau per pusfinali, kaip jis sudainavo, tai tegaliu pasakyti viena – respectas 🙂

 4. Grupe-Urban Symphony, Duetas-Aysel su Arash, Staigmena-Estija, Islandija ir Ukraina:)

 5. metų staigmena- Sasha 🙂
  metų grupės, tai be abejo LoveBugs, Regina, Urban Symphony…

 6. As nesuprantu, kodel taip visiems yra staigmena sasha? Tai kad jis uzime zema vieta? ar tai kad papuole i finala? Juk jau ir taip buvo aisku kad jis papuls i finala tik mane kazkaip labai nustebino tai kad jis finale uzime 23 vieta as mazu maziausiai tikejausi kad jis papuls i top 10 😉

Komentuoti