Eurovizija 2008 (dalyviai)

„Eurovizijos“ žiūrovus lietuviai bandys sužavėti specialiais efektais (alfa.lt)

Jau rytoj, pirmadienį, Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jeronimas Milius išskris į Serbiją, Belgradą. Ten jo laukia atkakli muzikinė kova. Šiais metais Lietuvos atstovas scenoje bus vienas, todėl, anot kartu skrendančio režisieriaus Daliaus Abario, publika bus bandoma sužavėti specialiaisiais efektais, o balsuojantys prie televizijos ekranų – kitokiu nei visų filmavimu.
„Pasirodymo idėja – dainininko klajonė tamsioje naktyje. Kur yra tik jis ir ryškus mėnulis“, – rašoma pasirodymo scenarijuje. Režisieriai scenoje žada žaisti šviesomis, neįprastais rakursais, kitokiu filmavimu.
Specialiai dainininko pasirodymui pagamintas specialus mėnulis. Tai tabletės formos pakyla, kurioje įrengti stiprūs šviesos šaltiniai. Ant šios pakylos J. Milius užlips pasirodymo pabaigoje ir dainą baigs apsuptas šviesos. „Mes prašėme šviesos stulpo iš apačios, bet „Eurovizijos“ režisieriai pasakė, kad tai – neįmanoma. Taigi, teko suktis iš padėties“, – sakė D. Abaris.
Atlikdamas dainą dainininkas bendraus ir su žiūrovais. To reikia tam, kad antrasis dainos posmas skambėtų įtikinamai. J. Milius priėjęs prie scenos krašto bandys surasti dainoje minimą „ją“.
Eglės Babilaitės-Sitas drabužiai, puošti gotikinės architektūros motyvais, gali būti ne tokie pastebimi, bet režisieriai rado sprendimą, vienijantį pasirodymą ir aprangą. Tai ornamentų projekcijos scenoje J. Miliaus drabužių tema.
Lietuvos režisieriai „Eurovizijos“ kolegoms nusiuntė ir gausybę įvairiausių prašymų, kaip turi judėti kameros, kas kokią sekundę turi pasirodyti. Anot D. Abario, Lietuvos pasirodymas turėtų smarkiai skirtis nuo kitų šalių, jei „Eurovizijos“ režisieriams pavyks įgyvendinti visus prašymus.

6 Komentarai

  1. Skamba įdomiai. Bet žinot, kaip būna. Norai dideli, o gaunasi realiai viskas labai prastai.

  2. Kad tik nebūtų milijardas spalvų, 80 kamerų, nes viskas susimaišys ir bus kažkokia nesąmonė.

  3. Bijau, kad tas užlipimas ant mėnulio neatrodytų per daug komiškai. ;/ Šauniai sugalvota su tomis ornamentų projekcijomis.

  4. O nesupratau,kam visa tai? Na,tą "bendravimą" su "Mėnuliu" galima suprasti,bet šviesos,kamerų rakursai,pakyla? Ar nebus taip,kaip prieš metus matytas švedų pasirodymas? Ola ten makalavosi po sceną visaip,po to sukosi.Ne nu,rimta daina,nereikia daug cirko.Ritčik taip pat su kamerom "žaidė" ir "prižaidė" ;/

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.