Gyvenimas po Eurovizijos

Patricia Kaas sugrąžino prancūzams susidomėjimą „Eurovizija“

2248186 Patricia Kaas sugrąžino prancūzams susidomėjimą „Eurovizijos“ dainų konkursu. Vakar garsioji atlikėja užėmė 8-ąją vietą, taigi Prancūzija vėl pirmajame dešimtuke nuo pat 2002 metų. 5,7 milijonai žmonių (32,3% Prancūzijos televizijos žiūrovų) vakar užgniaužę kvapą stebėjo konkursą ir pabaigoje džiaugėsi rezultatu. Praeitais metais, kai šiai šaliai atstovavo Sebastien Tellier, Prancūzijoje „Euroviziją“ stebėjo 4 milijonai žmonių.

16 Komentarai

 1. Ką ir belieka bepridurti. Patricia Kaas. Nesuprantu, kuo visi jau ją taip didžiuojas? Nei graži ji man, nei kažkokį balsą ypatingą turi. Kaip nuvytus gėlė.

 2. Nu balsa gal ir turi bet tikrai nra nei grazi nei daina eurovizine buvo jau kazkokia ypatinga 😉

 3. Logiška, kad daugiau prancūzų stebėjo Euroviziją, juk jų šaliai atstovauja Patricia, o ji – visiems žinoma garsi dainininkė.

 4. Lakkys,pritariu.
  Sebastianas man žymiai labiau patiko.
  Tiesą sakant,per Kaas dainą užsiėmiau kitais reikalais..

 5. O si daina man graziausia is visu Prancuzijos dainu. Juk joje jauciasi tas „prancuziskumas“. Nezinau kaip jums bet man si daina ir pats Patricijos pasirodyma sukele neapsakoma ispudi.

 6. Tai buvo gražiausia šių metų daina. Visi, kurie supranta tikrą muziką – dievino šia dainą. Ši atlikėja ir ši daina dar ilgai išliks mano atmintyje.

 7. Magnifique!! Nepakartojama daina. Joje jutau stipria prancuzu dvasia. Patricija nusipelne zymiai aukstesnes vietos.

 8. Nesuprantu, kodel jums Patricia ar jos daina nepatiko? Gal jus dar paaugliai ir neturite muzukinio skonio? Nors as ir ne senukas (man 21), bet Patricia Kass zinau nuo mazens ir, manau, Eurovizija neverta tokios dainos, kuria ji sudainavo! Ir isvis – bebalse turke geriau uz ja sudainavo? Apgailetina. Sasha, Patricia, Jade, Urban Symphony, Chiara/Yohanna turejo buti Top-5, bet apie ka mes kalbame? Juk tai tik TV shou, kaip musu „Muzikos akademija“ ir pan. 😐

 9. Patricia yra geriausia Europos dainininkė. Jos dainų klausant išsivalo galva nuo lietuviško mėšlo, balsas iš vis pasaka, pati atlikėja labai graži, dainuos nuostabios ! Ko dar norėti ?

 10. Labai gerai pasakyta – nuoširdžiai paklausius os dainos 9ne mąstanat apie kaką kitą), mąstymas atsipalaiduoja. Nuostabi daina ir daininikė.

 11. Nu as tikrai noreciau papriestarauti, kad ji yra labai grazi, o jos dainoje man patiko tik galas (kai ji nustojo dainuoti 😀 )

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.