Eurodiena.lt

„Eurovizijos“ apžvalga realiu laiku

Gerbiami Eurodiena.lt lankytojai, gegužės 20 d. , 22 d. ir 24 d. ,visus „Eurovizijos“ vakarus bežiūrint konkursą kviečiame būti šioje svetainėje, nes čia matysite nuolat papildomą konkurso apžvalgą realiu laiku, t.y. kiekvienas įvykis, pasirodymas bus aprašytas. Jūs galėsite išreikšti savo nuomonę, diskutuoti komentaruose. Jeigu konkursą stebėsite vieni ir neturėsite su kuo padiskutuoti- ateikite čia nuo 22:00, kur rasite puikią kompaniją.

10 Komentarai

  1. cia juk ne lietuvos nacionalinis finalas, per kuri po kiekvieno pasirodymo dar komisija komentuoja.. cia viskas vyks greitai, todel nezinau ar kas nors vietoj nuo pradzios iki galo pasirodymo ziurejimo, vidury dainos begs rasyti savo nuomone… o jei ir salies pristatymo metu, tai gali nespet i kitos dainos pradzios.. tai vat… na paziuresim…

  2. Nepamirškite, kad yra nemažai žmonių, kurie turi nešiojamus kompiuterius, arba kompiuteris yra tame pačiame kambaryje kaip televizorius. Jei buvo diskusijos atrankos metu, bus ir dabar 🙂

  3. bus bezabraze, manyciau:)
    be to, nelabai isivaizduoju, kaip jus spesite aprasyti pasirodymus, nes viskas juk tikrai vyks kur kas greiciau nei per nacionaline atranka..

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.