Eurovizija 2009 (renginys)

„Eurovizijos“ vedėjai galų gale paskelbti

hosts2-resize-s925-s450-fitNors gandų šleifas, kas gi bus tie „Eurovizijos“ vedėjai, vilkosi jau gerokai ilgiau nei mėnuo, EBU ir „Pervyj Kanal“ tik šiandien oficialiai paskelbė didžiausio dainų konkurso Europoje vedėjus.

Kaip galbūt atsimenate, anksčiau rašėme, jog „Eurovizijos“ pusfinalius ves Andrėj’us Malachov’as ir Alsou. Taip, tai tiesa — vienas iš pusfinalių vedėjų tikrai bus Andrėj’us. Tačiau jam talkininkaus iš Rusijos kilęs Londono modelis Natalija Vodianova.

O didijį „Eurovizijos“ finalą ves žymus rusų aktorius bei televizijos laidų vedėjas Ivan’as Urgant’as bei Alsou.

Apie Andrėj’ų Malachov’ą ir Alsou galite pasiskaityti ankstesniame, realybės jau nebeatitinkančiame (kadangi Alsou ves nebe pusfinalius, o finalą) straipsnyje.

Tad, kaip matome, gandai, jog konkurso finale Ivanui talkininkaus Holivudo žvaigždė Milla Jovovič, liko tik gandais.

14 Komentarai

  1. Nuva rusai ir neislaike intrigos iki pat konkurso pradzios atskleide prie savaite, o as taip tikejausi, kad taibus atskleista tik pirmo pusfinalio ir finalo metu 😉

  2. Kaip banalu, ir isvis tai tokia buka nesamone, kad eurovizija veda bukagalviai modeliai, o ne tie kurie sita darba ismano puikai.

  3. eina sau nebus jovovic apgailetina taip tikejaus ja isvysti 🙁 jauciuosi apgautas….

  4. nesamonė.. taip tikėjaus Milos 🙁
    bet nieko, sueis ir Alsou 😀

  5. gail del milos.. taip pat ir del to, kad ruskiai jau is anksto paskelbe, kas bus vedejai. tikejausi kad bus islaikyta intriga ir vedejus suzinosime tik per pusfinali 🙁

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.