Eurovizija 2009 (dalyviai)

Sashos Son išleistuvės — gausiame būryje žvaigždžių

sasha-songDaugelį lietuvių savo balsu sužavėjęs atlikėjas Dima Šavrovas, geriau žinomas kaip Sasha Son, surengė išleistuvių vakarėlį, į kurį susirinko gausus būrys jo gerbėjų ir kitų muzikos bei šou pasaulio žvaigždžių. Šeštadienio vakarą visi jie skubėjo į Vilniuje esantį klubą „House of music“, kur vidurnaktį pasirodyti turėjo ir pats vakaro kaltininkas.

Lygiai vidurnaktį į sceną įžengė Gabrielė (aut. Kasaitytė), kuri kartu su Sasha Son dalyvavo muzikiniame realybės šou „Muzikos akademija“. Ji, susirinkusiai publikai, dovanojo keletą savo muzikinių kūrinių ir linkėjo Sashai Son sėkmės: „Nesvarbu, būsi pirmas ar paskutinis, turėtum žinoti, kad nemaža dalis Lietuvos publikos yra kartu su tavimi“. Prie Gabrielės sveikinimo prisidėjo ir atlikėjas Vaidas Baumila, kuris taip pat padovanojo vakaro kaltininkui dainą.

Kas vyko toliau, skaitykite Alfa.lt straipsnyje

.

15 Komentarai

  1. saunuolis Sasha Son! na ka busime arba pirmia arba paskutiniai Maskvoj 😀

  2. bet ten vien žvaigždės susirinkę… galėjo padaryt išleistuves ir liaudžiai 😀
    su vaišėm 😀 juokauju 🙂

  3. Visiškai pritariu sad.
    Nežinau,kas užplaukė jums,kad tikitės finalo…

  4. Jap, 2005 metais likom praktiskai paskutiniai, tai siemet liksim tikrai patys paskutiniai, pamatysit. Galit jus kaip norit sneket ir galvot, bet musu daina ir tuo labiau visas pasirodymas yra nk nevertas, visi per lietuvos pasirodyma eis parukyt ir i wc 😀 reikejo bent seskes siust, tai bent butu grazios panos, gal butu sumete pora balsu kas nors mum, o db… O laimes siemet Graikija. Ne vien as pastebiu, kad klostosi 2005 metu situacija.

  5. Gerai, kad jis nepamirsta savo tautieciu ir surengia tokius koncertus 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.