Atrankos

Ką Lietuvos atrankos finalui prognozuoja lažybininkai?

Andriaus Ufarto nuotr., Eurodiena.lt koliažas

Iki „Pabandom iš naujo“ finalo liekant vis mažiau laiko, Eurodiena.lt apžvelgia, kokias prognozes šiam vakarui paruošė lažybų bendrovė „Betsafe“. Kaip ir pernai, lažybininkai favoritais mato ne vieną, o du dalyvius.

Nors pusfinalius laimėjo Monika Marija ir Aistė Pilvelytė, lažybų bendrovė nemano, kad jos yra pagrindinės favoritės laimėti atrankos finalą. Pats mažiausias koeficientas siūlomas už Monique – 1,85. Jei pastatytumėte 10€ už jos pergalę, laimėjimo atveju išloštumėte 8.50€. Antroje vietoje – „The Roop“, už kurių pergalę siūlomas 2.20 koeficientas. Tuo tarpu komisijos favoritėms pusfinaliuose Aistei Pilvelytei ir Monikai Marijai prognozuojamos 3-4 vietos, o mažiausiai šansų važiuoti į Roterdamą, pasak lažybininkų, turi grupė „The Backs“.

„Betsafe“ spėlioja, kad komisijos ir žiūrovų balsavimų lentelės išsiskirs. Pergalę komisijos balsavime jie pranašauja Monique, tuo tarpu žiūrovų balsavime geriau pasisekti turėtų grupei „The Roop“. Priminsime, kad lygiųjų atveju nugalėtoju būtų skelbiamas tas atlikėjas, kuris aukštesnę vietą užėmė komisijos balsavime. Kalbant apie komisija, šį vakarą ją sudarys dvigubai daugiau žmonių nei pirmosiose laidose, LRT taip pat atskleidė, kad dalyvius vertins ir muzikos profesionalai iš užsienio.

Panašią dvikova lažybų bendrovės pranašavo ir pernai – daugiausiai šansų laimėti turėjo Monika Marija, o jai ant kulnų mynė Jurijus. Puikiai prisimename, kad 2019 m. Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavo pastarasis. Tuo tarpu 2016-2018, trejus metus iš eilės, lažybininkai tiksliai nuspėjo, kad Lietuvos atranką laimės Donny Montell, „Fusedmarc“ ir Ieva Zasimauskaitė. Ar pasitvirtins prognozės šiemet, sužinosime jau šį vakarą per LRT televiziją.

Komentuoti