Dalyviai

Ispanijai Roterdame atstovaus Blas Cantó!

RTVE nuotr.

Ispanija šiemet nusprendė nustebinti „Eurovizijos“ gerbėjus ir savo atstovą konkurse šį kartą paskelbė labai anksti – energingosios šalies garbę Roterdame gins Blas Cantó!

Prieš porą savaičių nacionalinis Ispanijos transliuotojas RTVE paskelbė, jog šį sezoną atstovas nebus renkamas ispanų mėgstamo „Operación Triunfo“ muzikinio realybės šou metu, tačiau bus išrinktas uždaru būdu.

Blas Cantó yra 27-eri ir jis nėra „Eurovizijos“ naujokas: 2011 metais dalyvavo Ispanijos atrankoje kaip grupės „AURYN“ narys ir pateko į finalinį trejetuką, o 2004 metais jis užėmė antrą vietą „Vaikų Eurovizijos“ atrankos finale, nusileisdamas tik Mariai Isabel.

Blas grupė „AURYN“ per savo gyvavimą išleido 3 albumus. Po grupės iširimo 2016 metais, Blas pasuko solinės karjeros keliu. Atlikėjas turi kelis singlus tiek ispanų, tiek anglų kalbomis, bei pernai išleido debiutinį albumą „Complicado“. Kviečiame išgirsti kelis atlikėjo kūrinius:

Nepaisant įvairių Ispanijos strategijų, šaliai labai sunkiai sekasi konkurse pasiekti aukštumas – net penkerius metus iš eilės Ispanija liko už finalinio dvidešimtuko ribos. Galbūt būtent Roterdame šaliai vėl pavyks sužibėti? Tai sužinosime tik už daugiau nei 7 mėnesių!

Komentuoti