Talentų Eurovizija

Pirmąją „Talentų Euroviziją“ jau kitąmet rengs Rusija

Jau nuo kitų metų žadamas įgyvendinti pernai Europos Transliuotojų Sąjungos pristatytas „Eurovizijos Talentų Konkurso“ projektas.  Pasak britų „The Sun“ pirmasis renginys, kaip ir dainų „Eurovizija“, vyks Rusijoje.

Nuo tokių šou kaip „America’s got talent“ ar „Britain’s got talent“ Europos konkursas skirsis tuo, kad jame negalės dalyvauti vaikai, šokėjai, dainininkai, o taip pat scenoje bus draudžiama turėti gyvūnus.

Savo talentą Europai norintys pademonstruoti žmonės turės įkelti savo vaizdo įrašą į internetą. Peržiūrėjusi medžiagą kiekvienos šalies televizija išrinks nacionalinio finalo dalyvius, kurie eteryje varžysis dėl bilieto į Rusijoje vyksiantį konkursą.

Šiuo metu žinoma, kad be Rusijos konkurse dalyvaus ir Olandija. Konkurso data bei šalių sąrašas turėtų paaiškėti jau kelių mėnesių bėgyje.

Ar talentų konkursas tai ne per daug „Eurovizijos“? Ar Lietuva turėtų dalyvauti šiame konkurse? Ar iš vis šis konkursas turėtų įvykti?
Kviečiame diskutuoti.

28 Komentarai

 1. man atrodo jau perdauk butu sokiu eurovizija vaiku eurovizija pati eurovizija o dar ir sita nu kaskiek jau dauk lbj dauk man atrodo kad vien eurovizijos uztenka ir butu geriau jaj dalivaut galetu tik tos salis kurios priklauso europos sajungoi arba nato

 2. jau seniai visko per daug.. bet.. nemanau, kad kas nors ketina sustoti.. niekas nelinkes visko boikotuoti. vat kaip. be to, sis talentu sou – tai tik plagiatas is kitu saliu, o nieko naujo…

 3. Dar atsiras teatro,sporto,ralių eurovizijos ir niekas nebesidomės nes ji ir taip pradeda nuobodėti…

 4. Kam to reikia??? Nesuprantu… Indis teisybe sako kad atsiras teatro,sporto,ralių eurovizijos ir niekas nebesidomės nes ji ir taip pradeda nuobodėti…

 5. netgi nato priklausi ir JAV o JAV ne eurpoje o amerkoje yra. butu idomiau kadu butu viso pasaulio dainu konkursas

 6. vienas dainu konkursas kurime dalyvautu visos pasaulio salys 😉 odabar jau tikrai atsibosta rusai plagijuoja.

 7. na mano manymu pas mus labai daug yra talentingu pvz A****** V******** seime
  tikraj yra talentingu 😀

 8. tai gal ar sugalvokim dailininkų euroviziją, estafečių euroviziją, grožio euroviziją…?

 9. Man tai visiškai tas pats ar rodys , ar ne. Jeigu patiks – žiūrėsiu , nepatiks – nežiūrėsiu. Mano nuomonė dainų eurovizijai nuo to nesikeičia. 🙂

 10. O man atrodo, kad visai butu geras renginys, parodyti JAV ar JK, kad ir Europoje rastum gera talenta…. 🙂 o gal net galetu but varzytuves zemynu…. :)idomi ideja!

 11. O kartais ne per daug tu euroviziju?;DD
  Zmonems atsibos jos..;]
  Nemanau, kad talentu eurovizija bus populiari…
  Tikrai ne;DD

 12. o tai kada man įdomu ta eurovizija rengs , straipsnyje parasyta, jog artimiausiu metu bus naujienu, o jau kone metai kaip ju nera… (think)

 13. Kam tų eurovizijų šitiek? Užtenka tik dainų ir vaikų dainų eurovizijos. Tiesą sakant ir man jau biškį galvą skauda…

 14. Tegul Buna ta Talentu Eurovizija. As esu euroviziju Fane ir dar viena eurovizija nieko nepadarys.

 15. na manau jei ir butu ta talentu eurovizija tai tik 1 karta, nes nebutu kam dalyvauti, arba talentai jau kartotusi, nes jei nei sokejai, nei dainininkai negali, o juk kitokiu talentu lb mazai

 16. Nemanau, kad toks renginys yra reikalingas. Jis gali tapti panašus ne į talentų šou, o į klounų paradą. Taip pat kažkaip keistai skamba tai, kad negali dalyvauti dainininkai ir kiti. Ar dainavimas ne talentas? Nelabai suprantu šito renginio prasmės ir pačios idėjos. Nemanau, kad jame Lietuvai reikėtų dalyvauti.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.