Šokių Eurovizija

Kas naujo „Šokių Eurovizijoje“


Nuotraukų šaltinis: DR

Danijos televizija DR, iš pradžių planavusį įspūdingą nacionalinį finalą su 4000 žiūrovų salėje, atšaukė planus ir porą, atstovausiančią šalį „Šokių Eurovizijos“ konkurse, išrinko uždaru būdu. Taip įvyko todėl, kad bilietai į renginį nebuvo aktyviai perkami, ir buvo suabejota tuo, ar nacionalinis finalas prie televizijos ekranų pritrauks daug žiūrovų.

Danijai atstovaus Patrick Spiegelberg ir Katja Svensson. Katja — grupės „Infernal“ šokėja, dalyvavusi hip-hopo konkursuose, o be to ir šokių mokytoja. Patrick — vaikinas su nemaža šokių patirtimi, 2003 metais laimėjęs muzikinį realybės šou ir pradėjęs muzikinę karjerą. Tais pačiais metais su grupe „Fu:el“ pasirodė Danijoje vykusios „Vaikų Eurovizijos“ atidaryme.

Ką iš šokėju galime pavadinti neprofesionalu, nelabai aišku, bet faktas, kad ir Patrick ir Katja nemažą gyvenimo dalį skyrė šokiams.


Europos Transliuotojų Sąjunga savo pranešime spaudai patvirtino, kad šių metų „Šokių Euroviziją“ kaip ir pernai ves Graham Norton su Claudia Winkleman.

Glasgo miesto Škotų Parodų ir Konferencijų Centre renginį gyvai stebės 2 tūkstančiai žiūrovų. Tai apytiksliai tris kartus daugiau nei pernai sutalpino BBC studija.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, pirmąją vietą užėmusi pora savo šaliai iškovos teisę 2009 metais rengti šokių konkursą.

Šiomis dienomis Glasge vyksta renginyje dalyvaujančių šalių delegacijų pirmininkų susitikimas, kuriame Graikija ir Azerbaidžanas pristatys dar nežinomus savo atstovus.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

3 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aš
prieš 2023 metus

Man patiko.

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2023 metus

anglu humoras savotiskas;D bus vel keista turbut.. nes man jie kazkaip keistai ta eurovizija vede anais metais…

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Indis</a>
prieš 2023 metus

Ir vėl tie patys vedėjai?Jie mano nuomone yra nuobodūs.O anglai tai vadina humoru?

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.