Eurovizija 2009 (renginys)

„Eurovizijos“ finalą ves Milla Jovovich

ivan_urgant-05milla-jovovich

Anksčiau pasklidę gandai, jog didįjį „Eurovizijos“ finalą gali vesti Holivudo žvaigždė ir supermodelis ukrainietė Milla Jovovich, pagaliau buvo patvirtinti. Kelias savaites užsitęsusios derybos su šia žvaigžde baigėsi sėkmingai – gegužės 16 dieną ją galėsime išvysti vedant konkursą kartu su populiariu rusų aktoriumi Ivanu Urgantu.

Kaip jau anksčiau buvo patvirtinta, pusfinalius ves 2000 metais Rusijai atstovavusi dainininkė Alsou ir renginių vedėjas bei komikas Andrėjus Malahovas.

17 Komentarai

 1. Niekada negirdėjau Urganto šnekant angliškai… Bus proga išgirsti

 2. O iš kokio šaltinio tokia informacija? Nei oficialiajame Eurovizijos puslapyje, nei esctoday toks dalykas neaprašomas.

 3. tai nėra vieninteliai puslapiai apie „Euroviziją“. Oikotimes.com šią informaciją paskelbė vakar, jeigu neklystu.

 4. O nuo kada Oikotimes yra patikimas informacijos saltinis? Nerasykit, kad patvirtinta, jeigu nebuvo jokio pranesimo spaudai ar paskelbimo eurovision.tv. Laikau sita straipsni klaidingu.

 5. Buvo paskelbta net keliuose internetiniuose tinklapiuose.

 6. OMG OMG OMG OMG OMG OMG…SIandien man visi infarkta ivaro… MIlla Jovovich? MIlla JOVOVICH? It’s…it’s…it’s a mirricle…I LOOOOOOOOOOOOOOOVVVVVVVVVEEEEEEEE MILLA

 7. lb dziaugiuosi del milos ir zvengiu is rusu kurie taip nusigyveno,kad jau neturi nei normalios savos dainininke nei laidu vedejos (turetu,is ukrainieciu nesiskolintu)

 8. Kokiuose puslapiuose, Virginija? Man idomu butu suzinoti kokie dar yra puslapiai be mano minetuju, kuriu informacija galima pasitiketi.

 9. Mila… kažkaip net į Rusiją užsimaniau ;D
  kodėl aš visada galvojau, kad vesti renginį turi savo šalies atstovai? :/

Komentuoti