Eurovizija 2009 (dalyviai)

Sasha Son: „Tai puiki galimybė priminti Europai apie Lietuvą“

Sasha Son

Jau praėjo daugiau nei mėnuo, kai sužinojome, kad Lietuvos garbę „Eurovizijos“ dainų konkurse gins Sasha Son. Pasiruošimai konkursui, repeticijos ir reklaminiai turai – visa tai atima iš atlikėjo daug laiko. Nepaisant to, Sasha atrado kelias minutes laisvo laiko, kad galėtų atsakyti į mūsų užduotus klausimus ir Jums, skaitytojai, papasakotų apie savo kelią „Eurovizijos“ link.

– Ką Jums reiškia galimybė atstovauti Lietuvai?

– Jau vaikystėje teko laimėti ne vieną tarptautinį konkursą, taip garsinant Lietuvos vardą užsienyje. Už tai iš buvusio Lietuvos prezidento R.Pakso gavau padėkos laišką. Manau dabar irgi ne išimtis. Tai viena iš nedaugelio progų pasirodyti prieš Europą ir taip priminti apie Lietuvą.

– Kaip vyksta pasiruošimai konkursui? Kaip keisis Jūsų pasirodymas?
– Dabar mums svarbiausia, kad kuo daugiau žmonių užsienyje susipažintų su daina. Jau teko apsilankyti Latvijoje ir Ukrainoje, kur buvome tikrai šiltai sutikti. Taip pat vyksime į Nyderlandus, Maltą, Airiją. Pasirodyme dominuos ta pati socialinė idėja. Dainuoju apie meilės siekį ir apie tai, kad bet kokio sluoksnio žmogus, nepriklausomai nuo jo lyties ar rasės, gali pasiekti savo svajonę.

– Oficialiame vaizdo klipe daina skamba tik anglų kalba. Galbūt jau atskleisite paslaptį, kokia kalba (kalbomis) daina skambės „Eurovizijoje“?
– Noriu Jus nustebinti, todėl kol kas negaliu atsakyti į šį klausimą. 🙂

– Neretai iš tautiečių galima išgirsti priekaištų, jog angliškoje versijoje neperteikiama ta gili teksto prasmė, kuri yra lietuviškoje versijoje. Daug kam užkliūva priedainyje pasikartojantis žodis „love“. Kaip pats tai vertinate?

– Man buvo įdomu, kiek kartų galiu panaudoti žodį „Love“ ir kiek kartų gali keistis jo reikšmė, tai –  žaidimas su žodžiais. Manau, kad žmonėms, gerai suprantantiems angliškai, suprasti dainos tekstą ir prasmę nebus sunku.

– Ar domitės savo konkurentais? Kas Jūsų nuomone turi daugiausia šansų nugalėti? Galbūt jau turite savo favoritus?
– Mano favoritas yra Didžiosios Britanijos atstovė Jade – talentinga, charizmatiška mergina su nuostabiais vokalo duomenimis, bei be abejo – gera daina.
O kas nugalės, atspėti neįmanoma – mes visi galime tik to siekti.

– Kaip vertinate savo eilės pasirodymo numerį – 14? Ar Jūsų sėkmei konkurse gali kaip nors padaryti įtaką tai, kad pasirodysite po skandalingojo Graikijos atstovo Sakio Rouvo?
– Tikrai nemanau, kad tai, jog prieš mano pasirodymą dainuoja graikai, kažką reiškia. Man patinka sutapimai: pusfinalis 14 dieną, o mano numeris – taip pat 14 🙂

– Kaip manote, kodėl Europa turėtų balsuoti už Jūsų dainą?
– Aš nemanau, kad turi. Aš tikiu, kad jiems patiks mano pasirodymas ir jie tikrai balsuos.

– Ar jaučiate palaikymą iš gerbėjų, galbūt kitų atlikėjų?
– Deja nesulaukiame pagalbos iš valstybės. Tačiau jaučiu didelį palaikymą iš visos Lietuvos piliečių ir net mūsų kaimynų latvių ir ukrainiečių.

– Kaip vertinate savo galimybes „Eurovizijoje“?
– Internetiniai balsavimai, žmonių palaikymas – visa tai duoda man vilčių užimti aukštą vietą.

– Keli žodžiai skaitytojams.
– Mieli skaitytojai, mes pažadame padaryti viską, ką tik galime su tuo, ką turime. Ačiū už Jūsų begalinį palaikymą, už tikėjimą ir viltį. Visiems didelis ačiū!

Dėkojame Sashai Son už atsakymus bei linkime, kad gegužės 14 dieną mūsų atstovą lydėtų fortūna!

20 Komentarai

 1. turi but palaikymo koncertas kazkada pinigus surinksim sashai son 🙂 telefonais :0

 2. Jis toooks uhh man. Džiaugiuosi, kad būtent jis atstovauja Lietuvą.

 3. O nereikia parašyti, kad čia alfa.lt straipsnis? Ar savinamės? ;D

 4. Alio! tu skaitai ka cia raso zmones ar skaityt nemoki? Aisku kad nieko naujo jis nepasakys kai visada vienodi klausymai uzduodami!

 5. to Nad: tai kad alfa.lt is eurodienos straipsni paeme 😀 parasyta gi ju tinklapi sursas eurodiena.lt 🙂

 6. Nu ir nebus jis nei pirmas, nei antras, nei trečias ir t.t. Deja. Galėjo lietuviai ir kanors kita išrinkt, o ne jį.

 7. Simona >> Keisk požiūrį į gyvenimą – galbūt laimė aplankys, o tai dabar tik neigiamos emocijos pas tave. 🙂

 8. „- Kaip vertinate savo eilės pasirodymo numerį – 14? Ar Jūsų sėkmei konkurse gali kaip nors padaryti įtaką tai, kad pasirodysite po skandalingojo Graikijos atstovo Sakio Rouvo?“
  Vat ce paminejo

 9. iš visos savo didelės,geros ir nuoširdžios širdies ,linkiu DIMAI sėkmės,aš labai gerbiu šį talentingą žmogų,jo balsas dievo dovana.

Komentuoti