Eurovizija 2009 (dalyviai)

„Eurovizijoje“ neišvysime Gruzijos!

gruzija_eurovizija_2009 Gruzija, kuri dar rudenį buvo pranešusi, kad gali nedalyvauti „Eurovizijos“ dainų konkurse, kuris vyks Maskvoje, dėl blogų politinių santykių su Rusija, savo sprendimą pakeitė ir vasario viduryje išrinko grupę Stephane ir 3G atstovauti šiai šaliai.

Po neseniai kilusio skandalo dėl jų „eurovizinės“ dainos „We don’t wanna put in“, oficialiai buvo pranešta, kad ši šalis atsisako dalyvauti šių metų gegužę Maksvoje vyksiančiame 54-ajame „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Nacionalinis transliuotojas pranešė, kad jie taip pat atsisakė galimybės pakeisti dainos žodžius, arba siųsti kitą atlikėją.

Surinkta ekspertų komisija skelbia, kad dainos pavadinimas „We don’t wanna put in“, kuriame galima „įskaityti“ Rusijos ministro pirmininko Vladimiro Putino pavardę, neatitinka reikalavimo, kuris sako, jog dainoje negali būti jokių politinių gestų.

Vienos iš grupės Stephane ir 3G narių nuomone, jų daina iš „Eurovizijos“ yra pašalinta dėl Rusijos spaudimo.

8 Komentarai

  1. Gerai kad dar pastebėjo o tai jau 16d. šalių delegaciju pirmininku susirinkimas.Ir būtų jau išsiuntę.Šeip reik ir Gruzijai vieną kartą nebešokti pagal Rusijos grojama dudelę.Šaunuoliai(nepalaikau nei vienos,nei kitos pusės).

  2. O jau kai Izraelio ir Ukrainos 2007 metais, Lenkijos 2003 ir t.t. dainos buvo politines, o pvz Serbijos 2007 m. pasirodyme irgi naudota tam tikra politine afiša tai niekam neužkliuvo. Matyt teisingi gandai apie tai, akd Rusija papirkineja EBU ;/….

  3. Niekota Rusija nepapirkinėja, juk čia EBu nusprendė, o ne Rusija….

  4. na aisku rusai gi negalejo leisti saipytis is ju,ju paciu saly.nors sveikinu gruzinus su drasa ir uzsispyrimu

  5. manau, kad rusaqi tiesiog yra bailiai. bet iš tiesų nei viena, nei kita pusė nesielgia sąžiingai. o Lietuvai.. ką Lietuvai.. nuplaukė taškai..

Komentuoti