Šokių Eurovizija

Šiandien „Šokių Eurovizija“!

 

Jau šiandien, 22.00 valandą Lietuvos laiku prasidės ilgai lauktas „Šokių Eurovizijos“ konkursas, kuriame Lietuvos atstovai Karina Krysko ir Saulius Skambinas bandys užimti kuo geresnę vietą. Išvysime poras iš 14 šalių. Kiekviena pora atliks vieną dviejų minučių trukmės šokį su nacionaliniais bei lotynų ar klasikinių šokių elementais.
Stebėti renginį kaip ir pernai mums padės charizmatiškieji vedėjai — Graham Norton ir Claudia Winkleman. Lietuvos televizijos eteryje konkursą komentuos Asta Einikytė ir Virginijus VisockasŠou prasidės su trumpu škotų grupės „Red Hot Chilii Pipers“ (taip, ne Peppers, o Pipers) pasirodymu bei visų šokėjų pristatymu. 

Apytiksliai 22.35 val. eteryje aštuntu numeriu pasirodys lietuviai. Prieš arba po Lietuvos pasirodymo bus reklaminė pauzė.

Po kiekvieno pasirodymo, keturių narių komisija vertins šokius balais nuo 1 iki 12 (kaip nacionalinėje atrankoje). Po visų pasirodymų, susumavus komisijos balsus, daugiausiai taškų gavusi pora iš komisijos gaus 48, antroje vietoje likusi — 40, trečioje — 32 taškus ir t.t.

Per 15 balsavimui skirtų minučių galėsite nubalsuoti už savo favoritus telefono numeriu, kurį matysite ekrane.

Tuo metu kai balsuosime už geriausius „Šokių Eurovizijos“ konkurso pasirodymus bei bus skaičiuojami taškai, galėsime stebėti miuziklo „Carousel“ pasirodymą pagal „West End“. Pagrindinė solistė Lesley Garret atliks du kūrinius iš miuziklo.

Lietuvos balsus skelbs Audrius Giržadas.

Artėjant vidurnakčiui, paaiškės, kam atiteks laimėtojų trofėjus ir kurioje šalyje kitąmet susirinks šokėjai iš Europos.

Prieš pat konkursą, 21.00 valandą LTV eteryje bus rodoma laida „Valanda prieš Euroviziją“. Be to, 19.00 val. žiūrovų laukia pirmas atrankos į „Vaikų Euroviziją“ turas.

Visą informaciją apie konkurso dalyvius rasite mūsų informaciniame puslapyje sokiu-eurovizija.eurodiena.lt

Taip pat visus kviečiame į „Skype“ pokalbių kambarį, kuriame galėsite diskutuoti prieš konkursą bei jo metu.
Spauskite čia norėdami įeiti į kambarį.

 

Konkursą galėsite stebėti ne tik LTV eteryje, bet ir svetainėje lrt.lt (jei esate iš Lietuvos) arba oficialiame konkurso tinklalapyje www.eurovisiondance.tv (transliacijos sparta 350 ar 700 kbps pasirinktinai).

Be 14 dalyvaujančių šalių, konkursas tiesiogiai arba kitą dieną bus transliuojamas Albanijoje, Armėnijoje, Baltarusijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Islandijoje, Ispanijoje, Izraelyje, Kipre, Makedonijoje bei Maltoje.

1 Komentaras

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.