Šokių Eurovizija

Apie „Šokių Euroviziją“ rašo…

Krysko: „Šokių Eurovizijoje“ pritrūko valstybės palaikymo

Nors Lietuvai „Šokių Eurovizijoje“ atstovavusi pora jautėsi stipri, visgi K. Krysko prisipažino, kad jai pritrūko valstybės
palaikymo. „Manau, kad mūsų užduotis buvo tik gerai pasirodyti, mes tai padarėme. Viskuo kitu turėjo rūpintis kiti. Tačiau palaikymo prieš
konkursą sulaukėme tik iš LRT. Kitų šalių atstovai turėjo galimybę nusisamdyti ryšių su visuomene atstovus, choreografus ir kitus specialistus. Mes viską turėjome paruošti patys“, – pasakojo šokių konkurse dalyvavusi mergina.

Visą straipsnį skaitykite alfa.lt

Karina Krysko ir Saulius Skambinas: sužadėtuvės jau įvyko?

„Šokių Eurovizijoje“ praėjusį savaitgalį sublizgėjusių Karinos Krysko ir Sauliaus Skambino poros draugystė, panašu, greitai gali peraugti į tikrus šeimyninius santykius.
Ketvirtąją vietą ,,Šokių Eurovizijoje” užėmusi pora dar iki šiol negali atsitokėti – draugai ir giminaičiai iki šiol siunčia sveikinimus, dalija bučinius, vaišina šampanu ir tortu. Ir nors įspūdžiai, patirti ,,Šokių Eurovizijoje” dar nesusigulėjo, pora tvirtina viena – tokius gerus rezultatus pasiekti padėjo meilė.

Visą straipsnį skaitykite klubas.lt

„TNS Gallup“: populiariausios laidos tarp aukštąjį ir žemesnį nei aukštąjį išsimokslinimą turinčių Lietuvos gyventojų

Žiniasklaidos tyrimų bendrovės “TNS Gallup” atliekamo TV auditorijos tyrimo duomenimis, populiariausia praėjusios savaitės laida tarp žmonių turinčių aukštąjį išsimokslinimą buvo Šokių Eurovizijos konkurso transliacija (LTV).

Toliau skaitykite delfi.lt

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.