Gyvenimas po Eurovizijos

Kas naujo pas „4FUN“

Lietuvių grupės „4FUN“ ir Latvijos atlikėjų „Walters&Kazha” bendra daina „With U“ praėjusį savaitgalį tapo Nr. 1 Latvijoje. Praėjusią savaitę ši daina taip pat debiutavo ir „Radiocentro“ „Lietuvos top 20“ rinkimuose.

Jau šešias savaites prestižiškiausiame Latvijoje radijo stoties SWH tope esantis kūrinys maloniai nustebino lietuvių muzikantus pakildamas į pirmąją vietą. Grupės „4FUN“ nariai tikisi, kad Lietuvos klausytojai taip pat pamėgs šią dainą.
Naujausiam radijo singlui „With U“ muziką ir žodžius parašė „4FUN“ lyderė bei vokalistė Julija Ritčik, šis kūrinys pateks į autorinių grupės dainų albumą „Dėlionė“, kurį numatoma išleisti kitų metų pavasarį.

Šiuo metu muzikantai kaip tik darbuojasi studijoje įrašinėdami naująsias dainas, tačiau nenutraukia ir koncertinės veiklos. Spalio 13 dieną „4FUN“ svečių teisėmis pasirodys įžymios gruzinų kilmės atlikėjos iš Didžiosios Britanijos Katie Melua koncerte Vilniuje.

Pasak grupės lyderės Julijos Ritčik, „4FUN” labai džiaugiasi galimybe pasirodyti vienoje scenoje su populiaria Europos atlikėja, tuo labiau, kad Katie Melua yra tarp mėgstamiausių jos pačios dainininkių. Šiame koncerte „4FUN“ atliks 20 minučių autorinių dainų akustinę programą.

Tai jau antras kartas, kai grupei „4FUN” patikėta pradėti įžymaus atlikėjo koncertą — pernai vasarą muzikantai pasirodė legendinio atlikėjo Joe Cocker’io koncerte Vilniuje.

Kūrinys „With you“:

3 Komentarai

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.