Lietuvos Dainų Daina

Sasha Son: „Atstovauti Lietuvai man būtų garbė“

388_1_sashasonfotoŠio žmogaus tikrai niekam nereikia pristatinėti – Sasha Son. Jis dar būdamas vaikas, sužavėjo Lietuvą savo daina „Mamai“. Kurį laiką tylėjęs, į sceną jis sugrįžo triukšmingai: su nauju įvaizdžiu ir pseudonimu, naujom dainom, idėjom, naujais siekiais ir tikslais. Daugelio žiūrovų atmintyje dar dabar gyvas jo dainos  „Miss Kiss“ įspūdingas pasirodymas „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje praeitais metais. Šiemet jo daina „Pasiklydęs žmogus“ taip pat nepaliko abejingų visoje Lietuvoje – drąsiausieji jau dabar prognozuoja jam sėkmę už savaitės vyksiančiame finale.

   Daugelis atlikėjų yra išreiškę susižavėjimą Jūsų daina, tarp jų E. Sipavičius ir L. Adomaitis. Kaip Jūs vertinate tai?
    Man be galo malonu girdėti tokius žodžius iš savo draugo Lino ir scenos grando E. Sipavičiaus. Man svarbi ir kitų žmonių nuomonė, džiugu jausti jų palaikymą. Ačiū Jiems.

   Beveik visi Lietuvos regionai yra davę jums maksimalų balų skaičių. Ar tikite savo sėkme ir finale?
   Manau, kad kiekvienas atlikėjas tiki savo sėkme. Aš – ne išimtis.

    Keletas „Lietuvos dainų dainos“ dalyvių yra pareiškę, kad jei net ir laimėtų, nevyktų į „Eurovizijos“ dainų konkursą. Kaip vertinate šį jų pasirinkimą?
    Tai yra kiekvieno atlikėjo pasirinkimas, bet jei laimėčiau, tai tikrai nepraleisčiau progos atstovauti Lietuvai. Tai man butų didelė garbė.

   Kas yra Jūsų favoritas šiame konkurse? O kas galėtų būti didžiausias konkurentas?
    Mano favoritai buvo D. Montvydas ir R. Čivilytė. Labai nustebau ir nusivyliau, kai jie nepateko į finalą, nes manau, kad jų daina tikrai nebūtų likusi nepastebėta Europoje. Taip pat manau, kad kiekvienas patekęs į finalą yra konkurentas.

    Kuo Jums pačiam patinka daina „Pasiklydęs žmogus“?
Kuo ji galėtų sužavėti kitus, Europą?
    Dainoje atsispindi daugelio žmonių gyvenimai: tai problemos šeimoje, asmeniniame gyvenime, nesvarbu, tai jaunas ar pagyvenęs žmogus. Šioje dainoje kiekvienas gali rasti dalelę savo išgyvenimų, nes visada būna akimirkų, kada kiekvienas iš mūsų jaučiasi pasiklydęs.

    Jau trečią kartą dalyvaujate atrankose į „Euroviziją“. Kuo jums svarbus šis konkursas?
   Svarbus tuo, kad tai yra vienintelis dainų konkursas, kuriame laimėtojas važiuoja atstovauti savo šaliai ir turi galimybę garsinti Lietuvos vardą svetur.

   Ar Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovautumėte su angliška dainos versija?
Tik su angliška.

    Kada turėsime galimybę ją išgirsti?
  Žadu greitu metu pristatyti ją klausytojams.

   Keletą metų gyvenote Anglijoje, bet dabar neskubate išvykti iš Lietuvos. Ar savo ateitį siejate tik su gimtine, ar žadate muzikinės karjeros siekti ir svetur?
    Kaip jau minėjau, noriu garsinti savo šalį ir užsienyje, todėl nenoriu apsiriboti vien Lietuva.

    Ko palinkėtumėte mūsų skaitytojams?
   Linkiu jiems išsirinkti dainą galvojant apie Europos auditoriją, nežiūrint į mūsų patriotizmą ir kultūrinį požiūrį.

Dėkojame Sashai Son už pokalbį ir belieka palinkėti sėkmės „Lietuvos dainų dainos“ finale.

8 Komentarai

 1. Viskas patiko išskyrus:
  „Ar Lietuvai „Eurovizijoje” atstovautumėte su angliška dainos versija?
  Tik su angliška.“ ;/

 2. SAUNIAUSIAS SASHA ESI!!! saunuolis kad su angliska daina vaziuosi, juk ne lietuviskai ten dainuoti reikia.
  Rimvydai – kodel tau nepatiko? Ka jam lietuviskai dainuoti? LOPAS TU.

 3. SASHA SASHA jo daina pati geriausia!!! 😉 gedos tikrai nepadarytu

 4. aisku daug geriau atstovauti su angliska versija,taigi lietuviu kalbos niekas nesupras…

 5. Dekiukas, na, labai dėkui, kad nusprendei, jog aš esu lopas iš to, kad išsakiau savo nuomone. Turbūt esi labai protingas, jei įžvelgi tokį dalyką. 😉
  O dėl lietuvių kalbos, tai mano nuomone, mes galime užimti gerą vietą ir su ieituviška daina, nes jeigu bus vaizdas, jausmas, tai nereiks ir supratimo dainos žodžių. 😉
  Keletas pavyzdžių: Serbija 2007, JESC ’08 Lietuva.

 6. Labai teisingai padare, kad padainavo ir rusiskai ir angliskai. Jeigu butumeme dainave tik lietuviskai, juk tik mes suprastumeme zodzius, o juose slypi daug emes. na pvz estes daina man lbai patiko, bet jeigu ji butu padainavusi angliskai, tikrai labiau man patiktu, nes kiek verte, tai supratau, kad labai prasmingi zodziai ten turetu buti. Na, o jeigu butumeme dainave tik angliskai, dalis Europos butu pagalvojusi, kad tai paprasta dainele apie meile;D Bet ji visiskai ne apie tai. taip, kad manau, kad dainuoti ir angliskai, ir rusiskai, buvo labai teisingas zingsnis. AisQ galejo padainuoti nors viena priedaini ir lietuviskai, bet man ir taip buvo labai labai labai grazu;*@~ Verkiau is dziaugsmo. Aciu tau, Sasha;]

Komentuoti