Eurovizija 2012 (dalyviai)

Rusijai „Eurovizijoje“ atstovaus grupė „Buranovskije babuški“

Šį vakarą surengtame Rusijos nacionalinės atrankos finale, kuriame dėl teisės atstovauti šaliai „Eurovizijoje“ susirungė 25 dalyviai, pergalę išplėšė garbaus amžiaus moterų grupė „Buranovskije babuški“ su kūriniu „Party for everybody“. Prieš dvejus metus išpopuliarėjusios senolės įveikė lyderiais laikytus 2008 metų „Eurovizijos“ nugalėtoją Dimą Bilaną, kuris dainavo duetu su Julia Volkova, buvusios grupės  „t.A.T.u“ nare.

Iš Buranovo kaimo Udmurto respublikoje kilusios močiutės atlieka ne tik liaudies dainas — jų lūpomis skambėjo netgi grupės „The Beatles“ kūriniai. Dažniausiai atlikėjos dainas atlieka udmurtų kalba. 2010 metais, sudalyvavusios nacionalinėje Rusijos atrankoje, senolės sulaukė didelio pasisekimo, visgi tuomet į „Euroviziją“ vyko Peter Nalich.

Primename, kad nė karto nuo 2004 metų „Eurovizijos“ finalo nepraleidusi Rusija pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuris vyks gegužės 22 dieną.

„Buranovskije babuški“ — „Party for everybody“:

54 Komentarai

 1. ech.. nu cia gi rusija…! ir viskas tuom pasakyta 😀

 2. Apskritai, ką jūs gero matote toje dainoje?

  Man ji absoliučiai nepatinka. Anyway, ši Eurovizija man kvepia dvėseliena.

 3. reanimobili teks kur nors netoliese pastatyt..nu ka..ziauru..bet tai rusija..

 4. Manau kad vis gi jos nevarys. O varys antra vieta uzemes Bilanas. Kazkodel nujauciu.

 5. Man tai fainos, linksmos bobules, ypac ta maziausia 😀 o ir ideja isleisti bobutes gali pasiteisinti, nes kas daugiausia balsuoja ir prie tv sedi – tai pensininkai 🙂

 6. Verka Serducka kopijų kopija(Bumčikas, armonikos garsai, toks pat tyčinis angliško tarimo iškraipymas ir net kaikurie patys žodžiai, kitaip tariant viskas nukopijuota, apart įvaizdžio). Lietuvoj tokie būtų jau senai diskvalifikuoti ir ištremti, o čia laimi ir visi laimingi. Nors tu džiaugsmo aš čia nematau. Atsiras keletas žioplių kuriuos tai užkabins(kaip pvz Inculto gabalas), bet iš komisijos nieko negaus. Nes čia nesąmonė, švelniai tariant.

  /Bevardis/

 7. klausiau bilano daina jei bilanas butu vaziaves i eurovizija simtu procentu butu buve MASCOW 2013:) labai geras gabalas ir apsirenges fainai,ne kaip musu motvydas visas juodas.

 8. Šios močiutės šimtąkart geresnės nei D. Bilanas – šįkart jis visai nusivažiavo…

 9. Nu jo tragedija,bet kadangi Rusija tai finalas kaip nieko

 10. Bet, kad šįmetinis konkursas bus vienas iš vyriausių per visą savo istoriją – tai faktas – jau yra bent septymi atlikėjai, kuriu amžius – virš 60m.

 11. cia verkt reikia nes humoro tame nematau …. balsai slykstus ….staugimas kaskoks…tekstas dainos,akcentas….. nu zodziu pasityciojimas is eurovizijos

 12. Nuuuu man tai gaila tų močiučių, širdies smūgį dar gaus… rimtai, nejuokinga čia jau …

 13. Ko jūs nervuojatės? Gi čia BAJERIS, ne daina… O Eurovizijoj sueis ;DDDD

 14. Kaip man gaila, tiek gerų dainų gi buvo… Nežinau, nežinau… Manau, kad laimėti turėjo CHINKONG feat. KARINA – HIGH UP gabalas… :/

 15. bravo rusijai! kai kietuva laikosi euroviziniu standartu, tai buna paskutiniai. dima bilanas jau nusibodes, panasi daina, o cia geras. tai kad montvydeliui nosi nusluostys babuskos :}. nera eurovizinio formato yra originalumas. beje prie ju tiktu dumas, nuotaika ir kele:}

 16. Reikėjo Dūmelį mums siųst, panašaus pobūdžio pasirodymai ;DDD

 17. daug ką bobulėms reiks padaryt, kad laimėtų. Kaip niekad rusija apsišiukšlino, nežinau, kur buvo komisijos galva. Bet tebūnie. Originalu, bet dainos žodžiai šakės. Neskaitant to, kad 80 proc. jų neina suprast.

 18. Jos dainavo udumurtų kalba (šiek tiek panaši į rusų). O angliškai išvebleno, bet jų toks baisus akcentas, kad eina…

 19. jaučiuos kaip kad žiūrėčiau rusų tv naujų metų išvakarėse :DD

 20. Ir pamatysit verksniai visi, i TOP10 finale paklius, net nekalbu apie pusfinali.

 21. Na, nežinau….Palyginus senesnius „Eurovizijos” dalyvius, šiemet rusai išsirinko labai prastai….Nieko įspūdingo, netgi keista, kad rusai galėjo tokią nesąmonę išsirinkti, tačiau nenustebčiau, jei šios močiutės patektų į finalą, o ” už borto” paliktų tikrai gerus atlikėjus, nes europiečių nuspėti yra tiesiog neįmanoma:)))

 22. putinas sugalvojo liaudi palinksmint po rinkimu ;DD

 23. Labaii patiko . :DD Donny Montel teks pasidžiaukti antra vieta . :DD Labaai faina daina . Pavaro bobeles :DDD As uz jas .

 24. Toks kaip komentatorius „dark” yra tipinis eurovizijos antifanas, kuris ieško šiame konkurse nesąmonių, prikolų ir visokių lėvų dainų, kad tik šiam konkursui daugiau gėdos būtų ir visi iš jo juoktųsi, tačiau PONAS D’ARK suprask yra kurkas daugiau tokių kuriems konkursas patinka dėl GERŲ dainų ir tokia kaip ši bent jau man atrodo yra tiesioginis kelias pasityčioti iš eurovizijos, ko organizatoriai galėtų ir neleist…

  P.S. Na užtenka pasiklausyti šito –> http://www.youtube.com/watch?v=gb5rqm-SZmQ , tada dar pagalvoji apie Minedą… na ir jau kas blogiau nesugalvoju.

  /Bevardis/

 25. hahaha, gal pirma paziurekit i jusu lietuviskus sudinus atlykejus? kurie nekarto nieko neuzeme erovizijoje? gal nepamenat jau kaip praeitais metais jus ten pakliuvot lenku deka? Tai va, paziurekit i savo sali o tik poto aptarinekit pacia didziausia, galinga ir stipria valstybe. o lietuva… lietuva is vis nieko nereiskia pasaulyje.

 26. tai ko cia trinies?ir varyk i savo galinga ir stipria valstybe.daunas.

 27. Aš manau, kad šitos babulės pasiteisins. Vien dėl to, kad Eurovizija visada pirmiausia buvo konkursas, kuriame šalys reprezentuoja save ir savo kultūrą. Čia tikrai yra Rusijos kultūra, jos tradicinis atlikimo stilius. Man iš tikro labai patiko. Kabintis prie akcento tai ką žinau… Geriau atšokit trumpam nuo vakarų kultūros ir masiškai kišamo jų muzikos ir anglų kalbos standarto. Mes esam Europa ne Amerika 😉 Ir va, kad Rusija šiemet tikrai išsiskirs tai faktas. Aišku patekt į finalą čia jau gali būt sunkiau, bet slavų šalių daug ir jų visų panašios tradicijos, net lietuviai turi kažką panašaus, tad yra galimybė. Faktas, tai nėra mano favoritės, bet tikrai palaikau tokį sumanymą, žiūrėsim kas iš to gausis 🙂

 28. Sunku pasakyt kaip joms seksis. 😀 Prisimenant cia neseniai Portugalija su savo darbininku streikais (Eurovizijos scenoj) atrodo, kad ir bobulencijoms gali but rezervuota paskutine vieta pusfinalyje. 😀 Beeet, kai Moldova 2004m. atsivede senute su bugnu, ji pasiteisino. 😀 O cia 6 bobutes. Manau viskas priklausys nuo bendro vaizdo scenoj. Juk neretai buna, kad daina OJOJOJ KOKIA GERA, bet pasirodymo metu galvoji kas cia per grybas. Visai noreciau, kad jos patektu. Nors tada pasipiltu komentarai „sudas cia ne konkursas, laimi ne daina o pasirodymas” (nors tokios kalbos sklando jau kokie 10 metu :D). Pamenu, stumiau ant Nalich’o kai tik isgirdau daina, bet kai pasirode scenoj… 😀 suzavejo.

 29. O varge vargeli…. kuo pavirto eurovizija…. nebūtų graudu, būtų juokinga

Komentuoti