Vaikų Eurovizija

Jekaterina Riabova grįžta į „Vaikų Euroviziją“

Šiandien Maskvoje vykusį nacionalinės atrankos į „Vaikų Euroviziją“ finalą, kuriame, dėl galimybės atstovauti Rusijai gruodžio mėnesį vyksiančiame konkurse varžėsi 20 dalyvių, laimėjo Jekaterina Riabova. Armėnijoje mergina dalyvaus su kūriniu „Kak Romeo i Dzhulyetta“.

Trylikametė mergina „Vaikų Eurovizijos“ konkurse pasirodys jau antrąjį kartą. 2009 metais Kijeve vykusiame konkurse atlikėja su kūriniu apie mažąjį princą iškovojo net antrąją vietą ir nuo nugalėtojo iš Nyderlandų atsiliko tik 5-iais taškais.

Nors pagal „Vaikų Eurovizijos“ taisykles, ankščiau konkurse dalyvavusiems atlikėjams sugrįžti negalima, tačiau Europos transliuotojų sąjunga padarė išimtį. Dėl to yra manoma, kad kitąmet šios taisyklės iš viso nebeliks.

Rusija konkurse pasirodys jau 7-ą kartą. Šalis savo sąskaitoje turi vieną pergalę (2006 m.), du kartus liko per plauką nuo pergalės (2009, 2010 m.), o likę trys atstovai užėmė 9-tą (2005 m.), 6-tą (2007 m.) ir  7-tą (2008 m.) vietas.

Jekaterina Riabova — „Kak Romeo i Džiuljetta“

22 Komentarai

 1. Pirma, ne Kipre vyok konkursas. 2009-ųjų konkursas vyko Kijeve, Ukrainoje.
  Antra, atsiliko ne penkiais, o šešiais taškais.
  Trečia, nuo kada taisyklės leidžia grįžti į Vaikų Euroviziją? 😕

 2. Taip, iš tiesų konkursas vyko Ukrainoje. Atsiprašome už netikslumus. O atsiliko penkiais taškais 🙂

  Kiek mums žinoma, taisyklės dar oficialiai to neleidžia, bet Rusijos transliuotojas kreipėsi į EBU ir jiems leido. Rodos šią taisyklę planuojama panaikinti šiais/kitais metais.

 3. Svaiska, jau toks nolaiferis kad net balus isimine 😀 Labai jau didele klaida pastebejai…

  Manau tikrai bus geresniu dainu uz sia 🙂

 4. Nežinau, man tai nepatiko šita daina, tikrai bus geresnių… O šiaip, jei leidžiama sugrįžti, tai Lietuva turėtų siųsti Eglės Jurgaitytės ir Barto duetą, o tada galime tikėtis pergalės. 🙂

 5. melodija gera, balsas puikus, bet žodžiai, pati dainos mintis šlykšti. Nuo 13 metų varyt apie meilę? Čia ne vaikų eurovizijai. Tegu laukia suaugusiųjų eurovizijos.

 6. o kas blogo Ramune? juk cia megaite dainuoja kaip isimylejo ir tikrai daugelis mergaiciu 13 jau simpatizuoja kitiems, tai nieko blogo cia:)

 7. Man tai labai graži daina ir melodija įsimintina ir nežinau kodėl jūs kabinatės prie dainos minties.Vienintelė mano pastaba būtų ,kad man daug labiau patiktų jeigu nebūtų tų šokėjų ,nes jų šokis atrodo labai kvailai,o ji dainuotų viena ir atvažiuotų tas berniukas.

 8. Sveiki… 🙂
  Man tai lb.graži daina,balsas,pasirodymas..
  Aiškų spėju Lietuviai geriau pasirodys, bet vistiek 🙂
  Tai tiek..

  O kad apie Meilę dainuoja, tai nieko blogo nematau .

 9. Nestumkite, patys taip isaukite kaip ji. As dainoju jau 7m Bet, taip isaukti nemoku. Tad nevarykite, Cia geriau uz Lietuva padainos. Ji Desimtuke pateks pamatysite. Dodu 100% O lIETUVA PASILIKS pASKUTINIOJE vIETOJE 99,9%

 10. 7metus dainuoji ir nieko?…Tai problemytė ne tik su balsiuku, bet ir su protuku. Ir dar ekspertas esi? Pats nieko negebi, o net ir vietas suskirstei?Tai debiliukas – tik tokie ir reiškia savo nuomonę. Gaila vargšiuko…

 11. Nu kad paimsim paskutine vieta, tai jau konkreciai nusisnekejai 😀

 12. Labai charizmatiška mergaitė, matosi, kad labai laisvai jaučiasi scenoje, ji tiesiog gimusi jai, vokalas stiprus ir švarus, tik ta melodija man tokia neskani, tas tradicinis nuvalkiotas Pugačiovos ir Kirkorovo stilius.. Tikiuosi išaugusi pakeis tą stilių, nes karjera jai labai didelė nusimato.

 13. Noriu tam ,,Dalyviui“ paantrinti – Paulina Talentų ringe finale dainavo – pats mačiau ir super atsiliepimai apie šią mergaitę buvo. Be to…vietų ten neskirstė, bobutei gali papasakoti…Ir savo Tik 4 ,,apdovanojimais“ nėra ko girtis, juk jie – vietinės reikšmės, ar ne? Teisingai ,,dalyviu“ ir įsivardinai, kai normaliai ką nors laimėsi, galėsi ir reikštis. Prie viso to ir beraštis dar…

 14. Puiki daina, melodija nuostabi, graži panelė? stilius tikrai neblogas tas kaip saket Kirkorovo? Džiaugiuos kadne opera buvo kokia ar ne koks džiazas. Jaučiu šiemet i rlinkiu jai geros vietos :)) Aišku tikiuos kad uždainuos ir tokiu Stiliu kaip kokia AySel (Kalbu apie dainą tonight) arba Sergėjus Lazarevas 🙂 Beje už Lietuvę Katya daug geriau sudainavo 🙂 Tikiuos Rusaitei pasiseks 🙂

 15. Nezinau, man tai taip nlb. geriausi mano manimu swedai o seip Tomai ir Lietuva buvo desimtuke (desimta vieta) tai tavo proc. nlb. O ir gruzinai Candy music siektiek nlb.

 16. Vienintele nugaletoja siemet Vaiku Eurovizijoje. Surinko vienoda tasku skaiciu su Baltarusija ir vistiek liko 4vietoj… Labai gaila is ties, pasirodymas vertas daug daugiau nei Gruzijos arba Baltarusijos. O jei negirdejote, paklausykite 2009 m jos dainos v eurovizijoje, balsa tikrai mergaite turi 😉

Komentuoti