Eurovizija 2011 (dalyviai)

Scenoje — Bosnija ir Hercegovina

Elke Roels (EBU) nuotr.

Po paskutinių pirmojo pusfinalio dalyvių repeticijų atėjo metas ir antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį atidarysiančiam Bosnijos ir Hercegovinos atstovui. Scenoje dominuoja tamsiai raudona su kitų spalvų elementais. Nors šalies komandoje nėra nei vieno šokėjo, pasirodymas neatrodo statiškai. Kolektyvas dirba gerai ir nepalieka jokių abejonių, kad finalas šiai šaliai turėtų būti nesunkiai pasiekiamas.

7 Komentarai

 1. Nors Marija Sestic geriausia iš Bosnijos ir Hercogovinos, bet ši daina taippat nuostabi, kuri man kasdien vis labiau ir labiau patinka. Manau TOP5 juos tikrai išvysime.

  /Bevardis/

 2. sita daina taip gerai sukurta,kad kai tik pasibaigia,ispudis,kad buvo per trumpa 😀

 3. papriestarauciau kaikuriems.tikrai,daine nebloga,atlokimas taipogi,taciau teigimas jog si daina atsidurs tarp top5 iziebe mano veide sypsena ;DDD.
  mano manymu ne eurovizijos publikai suprasti kitokesne,nei siuolaikine muzika.
  tikrai patiko. Tiesa,kai pirma kart ja isgirdau,ji tikrai nepaliko ispudzio,taciau pamacius pasirodyma nuomone pasikeite 🙂
  Vienintelis elementas pasirodyme nepatikes-tai pigi grojimo klavisais imitacija,manyciau siam konkursui reiktu bent kiek daugiau pasistengti. O tuo labiau,negi tai sitaip sunku? ;D

 4. Daina lb grazi.. Daug kam patinka ir manau patiks dar daug kam kai pamatys per eurovizija. Ir ne tik musu tevu kartai bet ir musu kartai. Del tu klavisu imitavimo sutinku, galetu ne taip akivaizdziai demonstruot, kad imituoja, durnai atrodo.

 5. o patikek,jaunimui tikrai patinka.as tik vienintele sita daina matau nugaletoja,man ji pati verciausia laimet

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.