Eurovizija 2011 (renginys)

Scenoje — Emmy iš Armėnijos

Alain Douit (EBU) nuotr.

Prieš šiuo metu vykstančią pietų pertrauką, savo pirmąją repeticiją turėjo ir Armėnijai šiais metais atstovaujanti atlikėja Emmy, kuri šaliai kuo geresnę vietą sieks iškovoti su kūriniu „Boom Boom“.

Mergina pasirodymą pradeda sėdėdama įspūdingoje raudonos spalvos kėdėje, kurios viduje yra kristalais inkustruotas atlikėjos vardas. Emmy dainuoti padeda viena pritariančioji vokalistė, o energingą pasirodymą kuria keturi šokėjai. Viso kūrinio metu juda ir pati atlikėja.

Pasirodymo metu scena beveik visą laiką buvo mėlynos spalvos, ekranuose vaizduojamos judančios baltos žvaigždės.

12 Komentarai

  1. Man Patiko , pastebėjau kolkas dauguma atlikėjų juda tai pliusas Evelinai nes greičiausiai mažai scenoj judės išsiskirs tuo

  2. Na nemanau kad evelina visiems padarys didziuli ispudi vien todel kad ji stoves vietoj, nes visi kiti juda.

  3. Ta kėdė tai absoliučiai ne į temą ir dar tos žvaigždės atrodo labai banaliai ir vaikiškai… Šiaip man ir pati daina labai nepatinka, na posmai tai pakenčiami, bet apie priedainį tai patyliu. Manau vienintelis dalykas, kuris gal šioj repeticijoj yra pusė velnio – vokalas ir ta pritariamoji vokalistė labai paspalvina dainą. Ai, pamiršau – choreografija siaubinga :DD

  4. Va ir ta šalis, kurios rezultatą atspėt be galo sunku. Prognozuoju pusfinalyje 9-13vt,o šiaip man viskas vidutiniškai, nekabina ir tiek. 4/10.

    /Bevardis/

  5. Bokso pirštinė užima kėdės vaidmenį??? Nesąmonė, kaip ir tos žvaigždutės fone!

Komentuoti