Eurovizija 2011 (dalyviai)

„Eurovizijos“ dalyvių susitikimas Kijeve

Netrukus prasidės repeticijos, delegacijos intensyviai ruošiasi kelionėms į Diuseldorfą, tačiau keletą šiųmetinių ir buvusių „Eurovizijos“ dainų konkurso žvaigždžių buvo galima išvysti  šį savaitgalį Kijeve vykusiame vakarėlyje, skirtame paremti ir išlydėti į varžytuves Ukrainos atstovę Miką Newton. Nors koncertas ir neprilygo visai neseniai nuvilnijusiam Amsterdame, jame buvo galima išvysti šiais metais Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, Azerbaidžano, Moldovos ir Austrijos garbę ginsiančių atlikėjų pasirodymus. „Eurovizijos“ dainų konkursą jau daugelį metų stebinčių džiaugsmui Ukrainos atstovę išlydėjo ir patarimus dalino pirmąją, ir kol kas vienintelę, pergalę 2004 metais šiai šaliai iškovojusi energingoji Ruslana, balsingoji Alyosha, konkurse dalyvavusi pernai, ir Rusijai 2009 metais konkurse atstovavusi Anastasia Prichodko.

Šių metų Ukrainos viltis konkurse Mika Newton ir „Angel“:

Prancūzijos atstovo Amaury Vassili pasirodymas:

Jungtinės Karalystės atstovai grupė „Blue“:

Antrą kartą konkurse dalyvaujanti Moldovos grupė „Zdob si Zdub“:

Azerbaidžano garbę ginsiantys Eldar ir Nigar:

Austrijos atstovė Nadine:

 

6 Komentarai

  1. Šiaip man patinka uk daina, bet niekaip nesuprantu kodėl jie nedainuoja gyvai, negi jie mano kad žmonės tokie kvaili ir nesupranta.

  2. Ericas Saade buvo Rusijoje ir iškart susipyko su Rusijos atstovu Vorobjovu. Šis atrodo apkaltino Ericą plagiatu, žodis po žodžio pradėjo vienas ant kito varyti, tai ir Aleksejaus gerbėjai visaip negražiai dabar rašo apie Ericą komentaruose ir Youtube.

  3. Tas Saade lopas! Jam pranese kad jis negales naudoti tu stiklu ant scenos kaip per nacionalini finala, del kitu atlikeju saugumo. O tas iskart ne ne, kovosiu uz savo stikla..nu zodziu ryskus savanaudis.

  4. Lithuania’s Eurovision Entry ‘Worst Ever Made’ ?

    Sitam pritariu, man asmeniskai cia pati prasciausia musu isrinkta daina, jau Laura su savo looseriais geriau buvo

Komentuoti