Eurovizija 2011 (dalyviai)

Slovėnija į „Euroviziją“ siunčia Maja Keuc

Maja_KeucŠį vakar Slovėnijoje vyko tradicinė „EMA“ nacionalinė atranka, skirta išrinkti šalies atstovą šių metų „Eurovizijoje“. Atranką sudarė du etapai — pirmojo metu trijų narių komisija, kurioje buvo 2006 metais Kroatijai atstovavusi Severina, 1995 ir 1999 m. Slovėnijos garbę „Eurovizijoje“ gynusi Darja Švajger bei laidų vedėja Mojca Mavec, vertino 10 kūrinių, kiekvienam skirdamos nuo 1 iki 5 taškų. Daugiausiai žiuri balų surinko ir į superfinalą pateko grupė „April“ ir Maja Keuc. 2005 metais Slovėnijai atstovavęs Omar Naber liko už borto.

Abu superfinalo dalyviai dar kartą atliko savo dainas ir tuomet viskas buvo atiduota tik į televizijos žiūrovų rankas. Prieš paskelbiant rezultatus, savo pasirodymus publikai dovanojo Severina ir Darja Švajger. Su jomis kartu dainavo ir renginio vedėjas Klemen Slakonja.

Surinkusi net 28908 balsus, žiūrovų sprendimu į Diuseldorfą vyks Maja Keuc. Mergina antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje atliks kūrinį „Vanilija“. Antroje vietoje likusi grupė „April“ sulaukė 11993  skambučių.

Maja Keuc gimė 1992 metais antrajame pagal dydį Slovėnijos mieste — Maribore. Nuo pat vaikystės mergina dainavo ir šoko, o septintoje klasėje pateko į „Anglijos studentų teatrą“. Čia atlikėja įgavo labai vertingos muzikinės patirties, dainavo ir vaidino keliuose miuzikluose gimtojoje Slovėnijoje, taip pat Kroatijoje ir Italijoje. Po kiek laiko atlikėja įstojo į grupę „Bugs“ ir joje sėkmingai tęsė savo karjerą trejus metus, kol kolektyvas išsiskyrė. Neseniai Maja dalyvavo talentų šou „Slovenija ima talent“, kuriame užėmė 2-ą vietą.

Mergina dažniausiai atlieka soulo, džiazo ir bliuzo stilių kūrinius. Dėl savo balso tembro yra dažnai lyginama su Christina Aguilera bei Anastacia.

Primename, kad nuo 2004 metų Slovėnijai į finalą pavyko patekti tik vienąsyk — 2007 metais. Pernai Osle pasirodę Ansambel „Roka Žilindre“ & Kalamari pusfinalyje užėmė priešpaskutinę vietą.

Nugalėtojos pasirodymas:

6 Komentarai

 1. Boring. Eina sau kas dedasi siais metais 🙁
  Tik pora dainu kurios idomios.

 2. eina sau seis metais eurovizijoje zusta anglu kalba daina tai seip sau

 3. Nesuprantu, kam rinkti tokias nuobodybes, kurių likimas aiškus? Na turi balsą mergina, bet tie nusibodę vyrukai besisukantys aplink… fe, nieko gero.

 4. nu sorry, praeitais metais Bosnia and Hercogovina, Rusija ir Kipras irgi totalus nuobodus šlamštas buvo, bet pažiūrėkit kaip dainas paruošė, kokia aranžuotė, koks vaizdas scenoj, o tai eurovizijoje labai veikia;]
  O dėl anglų, tai valio, šalys turi ne tik gražią dainą siųst, bet ir save reprezentuot;D

 5. Man bent jau daina tirkai gera 😉 ir verta finale pasirodyt 🙂
  Bet laimės gal Nikki Ponte jei ją išrinks graikai 😉 manau antrą graikų panelė parveš pergale jei nedaugiau 🙂
  ansksesniu metu graiku atstoviu nesu mates.

Komentuoti