Eurovizija 2011 (dalyviai)

Airija: į „Euroviziją“ vyksta Jedward

Jedward

Šiandien Airijoje surengtoje „The late late show“ laidoje, skirtoje išrinkti šalies atstovą „Eurovizijoje“, triumfavo „X-Factor“ metu išgarsėję dvyniai John & Edward, geriau žinom kaip Jedward. Vaikinai Diuseldorfo „Esprit“ areną gegužės 12 dieną drebins su kūriniu „Lipstick“. Atlikėjai užėmė antrąją vietą komisijos balsavime, tačiau surinko daugiausiai žiūrovų balsų ir vos dviem taškais aplenkė savo pagrindinę varžovę Nikki Kavanagh. Laidos metu taip pat pasirodė pernai šaliai atstovavusi ir 23-čią vietą Osle užėmusi Niamh Kavanagh, o pasirodymus aptarinėjo Airijos „Eurovizijos“ komentatorius Marty Whelan, grupės „Buzz Fizz“ narė Cheryl Baker, 2006 metų Airijos atstovas Brian Kennedy ir  Marie Farrell.

Rezultatai (sudėjus regioninės komisijos ir žiūrovų balus):

 1. Jedward ir Rebecca Creighton — „Lipstick“ — 98 taškai;
 2. Nikki Kavanagh — „Falling“ — 96 taškai;
 3. Don Mescall — „Talking With Jennifer“ — 68 taškai;
 4. „The Vard Sisters“ — „Send Me An Angel“ — 54 taškai;
 5. „Bling“ — „Shine On“ — 44 taškai.

1991 metų spalio 16 dieną gimę broliai dvyniai labiausiai Airijos ir kaimyninės Jungtinės Karalystės publikai pažįstami savo išskirtine šukuosena ir unikaliais pasirodymais. Jedward dėmesio sulaukė dalyvaudami šeštajame „X-Factor“ sezone, kuriame, iškritę septintąją savaitę, liko tik šeštoje vietoje. Pirmąjį savo singlą „Under Pressure (Ice Ice Baby)“ vaikinai išleido 2010 metų sausio 31 dieną. Kūrinys Airijos ir Jungtinės Karalystės populiariausių dainų sąraše užėmė atitinkamai pirmą ir antrą vietas. Tais pačiais metais pasirodė ir debiutinis brolių albumas „Planet Jedward“, tačiau jame visi kūriniai yra kitų atlikėjų dainų perdirbiniai.

Jedward — „Lipstick“

 

15 Komentarai

 1. daina siaip ,bet ziurisi idomiai.Su tokiu ivaizdziu patraukia demesi

 2. Nu tikrai nieko gero. Jau 3 kartus perklausiau ir visai nekabina. Nu nezinau kaip cia bus…

 3. O man jie kaip tik, kažkas naujo Eurovizijoje – juk konkursui reikia tokių išsišokėlių. Manau jie kels tokį patį triukšmą ir linksmybes kaip mūsiškiai Inculto. Gal finalas ir nesišviečia, bet po daugybės baladžių pakels nuotaiką:)

 4. oooooooo…. tikrai reikia TIMOHI siusti, bus tikras sansas sulyginti vienoje scenoje.
  ir seip prikolas 😀

 5. Patys geriausi iš visų kiek girdėjau. Ir, kad nieko gero tai galit net „nepuliuot“ Jaunimas irgi žiūri jugi tą euroviziją, ir jaunimėliui reikia kažko „kieto“ ir manau, kad čia kaip tik tai ir yra!

 6. O dieve kaip man jie patinka negaliu myliu šita daina kaip ir Jedward

Komentuoti