Vaikų Eurovizija

Gruzijos atstovė 2010 metų „Vaikų Eurovizijoje — Mariam Kakhelišvili

mariam14-metė Mariam Kakhelishvili laimėjo nacionalinį finalą Gruzijoje ir gins šalies garbę Minske vyksiančiame „Vaikų Eurovizijos“ konkurse. Tai paaiškėjo šįvakar, vienuolikai dalyvių atlikus savo dainas. Atlikėja pasirodys su kūriniu „Mari-Dari“ ir tai bus jau antroji daina iš Gruzijos, kurios žodžiai skambės išgalvota kalba. 2008 metais grupė „Bzikebi“, visą kūrinį savo balsais imitavę bičių ūzgimą, sugebėjo išplėšti pergalę. Įdomu tai, kad viena iš grupės narių ir yra Mariam.

Ar merginai pasiseks pakartoti prieš du metus pasiektą rezultatą ir šaliai iškovoti antrąją pergalę, sužinosime lapkričio 20 dieną.

Mariam Kakhelišvili — „Mari-Dari“

35 Komentarai

 1. Ar tik man atrodo kad daina uznesa i Lady Gaga kurinius? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Gera gera dainele

 2. Lady Gagos parodija ;DDD dar kai klausiau gruzijos atrankos dainas prieš kokį mėnesį , sakiau , kad čia gagos kopija, bet šiaip , manau kolkas geriausias JESC 2010 daina

 3. Žiūrėti galima, klausyti baisu. „Kažkas“ panašaus neseniai girdėta ir Lietuvoje per LRT

 4. Labai Geras BALSAS JI TURI LAIMETI GRUZIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRUZIJA puikiai dainuoja nieko netruksta wow wow wow wow!

 5. pradzia ziauriai panasi i Lady GaGos daina Telephone!!!
  ne daina o sudas

 6. Man tai nepatinka, kad be žodžių daina… Čia panašiai kaip tie 3 vaikučiai kaip bitės dainavo xDD (Ir vietomis labai smarikiai nusidainuoja, net nesmagu klausyt)

 7. As nesuprantu, ar gruzinai sneket nemoka, pernai daina be zodziu buvo, vien biciu zyzimas, siemet vel, kazkokie 5 neaiskus skiemenys;D

 8. ej…rimtai, ir man ji primena Lady Gaga….:DD
  as labiau vertinu tuos, kurie kazka naujo inesa i konkursus, o ne kopijuoja vienus garsiausiu atlikeju….man asmeniskai sis kurinys ir pats apipavidalinimas nepatinka…..

 9. Man atrodo kad ta mergaite didele Lady Gagos gerbeja :DDD ziauriai viskas panasiai 😀

 10. Mano draugai is gruzjos ja pazista sake tokia pasikelus, typo galvoja kad ji lady gaga nr2, kai su karaliene turi sneket..nu zodziu labai pasikelus mergyte

 11. kaip galejo lietuva tiek balu duoti sitai reksniai ir ji kitu zodziu nesaku tik dam dam duri kaip lady gaga

 12. Nu man atrodo kad tokie tie zodziai tik: tam tam da kuli kuli. Na panasiai ir veliau ji dar kanors sumala. Nera cia zodziu. Tas pats ir pernai : biz biz biz. Ir laimejo,siemet gera vieta. Nesamone.

 13. nu visai duna daina ziauri tėsiog baisi baisi durniau padainuot net as nergalėciau,bet baisi pasiziurėkit į ten kur 1 min. ir 19 sek . pazizėkit kaip ja isrinnko gruzai net lietuva geriau pasirodė…

 14. ji tycia nukopijavo lady gagos telephone, net klipas panasus į telephone klipą

Komentuoti