Eurovizija 2011 (renginys)

Kovoje dėl teisės rengti 2011 metų „Euroviziją“ — 4 miestai

germanyKaip praneša oficialus „Eurovizijos“ puslapis, beliko keturi pretendentai kovoje dėl galimybės surengti kitų metų konkursą. Tai — didžiausias Vokietijos miestas ir taip pat sostinė Berlynas, antras pagal dydį Hamburgas, vienas svarbiausių Vokietijos ekonominių centrų, pusę milijono gyventojų turintis Diuseldorfas ir šiųmetinio dainų konkurso nugalėtojos, Lenos Meyer-Landrut gimtasis miestas Hanoveris.

Nacionalinio transliuotojo NDR atstovas, Thomas Schreiber teigia, kad visi pretendentai yra labai motyvuoti ir pateikė išsamius ir įspūdingus planus. Šiuo metu jie yra analizuojami, siekiant nustatyti miestą, kuriame būtų geriausios ekonominės sąlygos, infrastruktūra ir puiki terpė renginio gamybai. Taip pat T. Schreiber pridūrė, jog bet kuriam miestui laimėjus, Vokietija bus puiki renginio šeimininkė.

Kaip jau rašėme ankščiau, galutinis sprendimas dėl miesto, kuriame bus rengiama „Eurovizija“, paaiškės rugsėjį.

10 komentarų

  1. Na, jei svarbiausias kriterijus infrastruktūra ir patogumas, tada, manau, vyks Hamburge, o jei dėl garbės, istorijos, didingumo ir nacionalinio tapatumo vyks Berlyne, manau Diuseldorfas niekuo neypatingas, Hanoveris tuo labiau;]

Komentuoti