Eurovizija 2010 (renginys)

Austrija grįžta į „Euroviziją“?

austria_flagPasak Oikotimes.com, Bjorn Erichsen, „Eurovizijos“ televizijų direktorius, vizito Baltarusijoje metu patvirtino, kad Austrija turės savo atstovą  2010 metų „Eurovizijoje“.  Ši šalis į konkursą grįš po 2 metų pertraukos, kurią nusprendė padaryti,  kai jų atstovas  Eric Papilaya nepateko į finalą.

Kalbėdamas apie kitas šalis, Bjorn taip pat paminėjo, kad baigiamos derybos su Lichtenšteinu ir Liuksemburgu,  todėl jau greit šioms šalims bus leista dalyvauti konkurse.

Taip pat Erichsenas pranešė dar vieną nelabai džiugią žinią – Italija kitąmet į  „Euroviziją“ negrįš, tačiau tikimasi, kad per kelerius metus šią šalį konkurse vėl išvysime.

3 Komentarai

  1. tikekimes pasiruos gerai ar bent jau galejo ruostis tuos 2 metus galejo sukurti istes gera daina nors nz na bus matyti istes laukiu ir austrijos ir luxembourgo i lixtensteino

  2. Del Austrijos nesijaudinkit, ji muzikos lygiu viena is pazangiausiu europos saliu ir daininku labai daug…

  3. na jo pastebejau:D nei vieno daininko ar daininkes ar grupes nerodo ir negroja per mtv ar kitus muzikinius kanalus ir eurovizijoje jems nlb sekesi jej tu kalbi ape kitus amzius ir kompozitorius kurie jau senai nekvepuoja tai tu teisus oo taip tai nz jej kalbant ape scandinavija tai tikrai pazengus aukstai salys taipat vokietija prancuzija ir anglija bet sios salys siuncia tai ka gera muzika nepavadinsi

Komentuoti