Tema: Lietuva Eurovizijoje: istorija

Lietuva „Eurovizijoje“ – 2006 metai – geriausias rezultatas

Po paskutinės vietos 2005 metais, atėjo laikas apžvelgti naujausią ir sėkmingiausią Lietuvos istorijos „Eurovizijoje“ puslapį – 2006 metus ir „LT United“ iškovotą 6 vietą. Lietuvos Televizija 2006 metais truputį pakeitė nacionalinės atrankos taisykles: visi dalyvaujantys atlikėjai buvo padalyti į patyrusius (...) 

Lietuva „Eurovizijoje“ 2005-tieji

Po nelabai sėkmingo pasirodymo Stambule, LRT televizija nutarė naudoti tą pačią formulę renkant atstovą 2005 metų „Eurovizijos“ konkursui. Nuo sausio 8 iki vasario 19 dienos, kiekvieną šeštadienį vyko nacionalinės atrankos pusfinaliai. Iš kiekvieno jų po 3 arba 2 dalyviai, surinkę (...) 

Lietuva „Eurovizijoje“ – 2004-tieji

Eilinį kartą prisimename Lietuvos atstovų pasirodymus bei pačius „Eurovizijos“ konkursus, kuriuose jie dalyvavo. Kaip jau turbūt pastebėjote iš nuotraukų, dabar atėjo metas prisiminti 2004 metus bei Liną ir Simoną. Dėl Aivaro nesėkmės, Rygoje rengtoje „Eurovizijoje“, negalėjusi dalyvauti Lietuva sugrįžo į (...) 

Lietuva „Eurovizijoje“ – 2002 metai

Kiekvieną savaitę kviečiame Jus įlipti į „laiko mašiną“ ir pakeliauti po Lietuvos istoriją „Eurovizijoje“. Jau po trijų kelionių, kuriuose apžvelgėme O. Vyšniausko, A. Smilgevičiūtės ir Skamp pasirodymus bei tų metų „Eurovizijos“ dainų konkursus, priartėjome prie 2002 metų, kada Aivaras Stepukonis (...) 

Lietuva „Eurovizijoje“ – 2001 metai

Praeitą kartą rašėme apie A. Smilgevičiūtės dalyvavimą „Eurovizijoje“ 1999 metais, taigi dabar priartėjome prie grupės „Skamp“, kuri į „Euroviziją“ vyko 2001 metais, po to kai Lietuva turėjo priverstinę metų pertrauką šiame dainų konkurse. Nacionalinė atranka vyko kovo 9 dieną Vilniaus (...) 

Lietuva „Eurovizijoje“ – 1999-tieji

Toliau tęsiame kelionę po Lietuvos istoriją „Eurovizijoje“ ir kiekviename mūsų savaitraščio numeryje supažindiname su Lietuvos atstovais šiame dainų konkurse. Praeitą kartą kalbėjome apie nesėkmingą Lietuvos debiutą, po kurio mūsų šalis sugrįžo į „Euroviziją“ tik po penkerių metų. Taigi šįkart atėjo eilė (...) 

Sukurta: MyMadWeb