Tema: Eurovizija 2017 (renginys)

Lietuvos atstovai „Fusedmarc“ jau ateinantį pirmadienį išvyksta į Kijevą

Dar ne taip seniai visi kartu rinkome Lietuvos atstovus nacionalinės atrankos finale, o jau netrukus seksime grupės „Fusedmarc“ nuotykius Kijeve. Kovo mėnuo buvo aktyvus daugeliui šių metų „Eurovizijos“ dalyvių, tarp jų ir mūsų atstovams „Fusedmarc“. Grupės nariai koncertavo „euroviziniuose“ renginiuose (...) 

Paaiškėjo, kokie svečiai pasirodys „Eurovizijos 2017“ finale

Pershyj:UA televizija paskelbė, jog 2017 metų „Eurovizijoje“ svečių teisėmis pasirodys abi konkurso nugalėtojos iš Ukrainos – Jamala ir Ruslana. 2004 metų „Eurovizijos“ nugalėtoja antrajame pusfinalyje pristatys savo naują singlą, kuris, pasak pačios atlikėjos, leis jai pademonstruoti neseniai įvaldytą egzotinę vokalo techniką. O (...) 

„Eurovizijos 2017“ repeticijų ir spaudos konferencijų tvarkaraštis

2017 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso repeticijos prasidės viena diena anksčiau nei pernai, t.y. ne nuo pirmadienio, o nuo sekmadienio, balandžio 30 dienos.  Lietuvos atstovai grupė „Fusedmarc“ pirmą kartą į Tarptautinio parodų centro sceną lips gegužės 3 dieną 15.00 valandą. Pirmoji spaudos konferencija (...) 

„Eurovizijos“ scena jau paruošta pirmoms techninėms repeticijoms

Vakar Ukrainos vicepremjeras Viačeslav Kirilenko apsilankė Kijevo Tarptautiniame parodų centre, kuriame jau netrukus vyks 62-as „Eurovizijos“ dainų konkursas. Politikas nusprendė asmeniškai įvertinti, kaip sparčiai juda konkurso pasiruošimo darbai.  Susitikime taip pat dalyvavo vykdantysis „Eurovizijos 2017“ prodiuseris Pavel Gricak, renginio direktorius (...) 

Kijevo Tarptautiniame parodų centre verda „Eurovizijos“ parengiamieji darbai

Kijevo Tarptautiniame parodų centre jau startavo „Eurovizijos“ parengiamieji darbai. Specialistai iš Ukrainos, Švedijos, Vokietijos, Belgijos, Danijos ir Norvegijos prižiūri, kad viskas vyktų sklandžiai ir laiku.  Olandų komanda „Unbranded“, kuri 2015 metais įrengė sceną Vienoje, yra atsakinga ir už šių metų „Eurovizijos“ scenos (...) 

Lietuvos „eurovizinis“ atvirukas bus filmuojamas dviem etapais

Televizijos laidų prodiusavimo ir viešųjų ryšių komanda „Goodmedia“ bus atsakinga už 2017 metų „Eurovizijos“ dalyvių atvirukų paruošimą. Bendra paslaugos kaina įvertinta beveik 80 tūkst. eurų.  Plačiau su „Goodmedia“ darbais galima susipažinti įmonės internetiniame tinklalapyje http://www.goodmedia.tv/. Įdomu, jog pernai „Goodmedia“ ruošė reklaminį Dnepro vaizdo (...) 

Sukurta: MyMadWeb