Tema: Eurovizija 2017 (dalyviai)

Kalbiname San Marino atstovus Valentiną ir Jimmie

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Andžej.  Mūsų reporterė Virginija spaudos centre sutiko San Marino atstovus Valentiną Monettą ir Jimmie Wilson. Charizmatiškoji porelė pasidalijo savo „euroviziniais“ įspūdžiais bei gera nuotaika ir perdavė linkėjimus Lietuvos gerbėjams. Primenu, jog San Marino duetas, kaip (...) 

Kipras „Eurovizijos“ scenoje bando atrasti gravitaciją

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija Kiprui atstovaujantis Hovig bendradarbiauja su Švedijos kompozitoriumi Thomas G:Son, kuris konkursui yra sukūręs ne vieną sėkmingą kūrinį, įskaitant šokių aikšteles Europoje užkariavusią 2012 metų laimėtoją „Euphoria“. Nenuostabu, jog ir iš Kipro vardu skambėsiančio kūrinio „Gravity“ (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Italija

Šalis: Italija; Pasirodymo data: gegužės 13 d., finalas; Atlikėjas: Francesco Gabbani; Daina: „Occidentali’s Karma“; Dainos autoriai: Francesco Gabbani (m/ž), Filippo Gabbani (m/ž), Luca Chiaravalli (m/ž). APIE FRANCESCO: Ne paslaptis jog prieš 60 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso konceptas buvo pasiskolintas iš Sanremo muzikos (...) 

Pirmosios dienos individualias repeticijas užbaigia Portugalija

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Paskutinė šiandien pasirodė Portugalijos atstovo Salvadoro Sobral sesuo Luiza. Būtent ji pavaduos savo brolį iki pirmų generalinių repeticijų. Atlikėja visą pasirodymą stovi ant mažesnės scenos, priešais didžiąją. Fone vyrauja žali atspalviai – pasakų miškas. Kameros (...) 

Azerbaidžanas „Eurovizijai“ paruošė siurrealistinį pasirodymą

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Kai atrodė, jog po juodkalniečio Slavko pasirodymo šiandien jau niekas nepajėgs mūsų nustebinti, į sceną žengė Dihaj iš Azerbaidžano. Scenoje stovi konstrukcija – kambario imitacija su kreida išrašytomis sienomis. Pasirodymas prasideda stambiu atlikėjos planu. Dihaj (...) 

Ramybe dvelkianti Suomijos dueto „Norma John“ repeticija

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Suomiams šiandien nelabai pasisekė. Kiekvieno bandymo metu buvo problemų su garsu, todėl „Norma John“ vis dainavo ir dainavo savo „eurovizinį“ kūrinį „Blackbird“, o mes dėl trukdžių vis negalėjome objektyviai jo įvertinti. Vis tik pasirodymo koncepcija (...) 

Sukurta: MyMadWeb