Tema: Eurovizija 2017 (atrankos)

Penktadienio repeticijų maratoną pradėjo Armėnija ir Slovėnija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas. Šeštają asmeninių repeticijų dieną scenoje išvysime likusius pirmojo pusfinalio dalyvius, kiek vėliau – pirmus penkis antrojo pusfinalio atlikėjus,o pavakarę pirmą kartą sceną išbandys „Didžiojo penketo“ šalys ir Ukraina. Pirmoji penktadienio rytą pasirodė Armėnijos atstovė (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Norvegija

Šalis: Norvegija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 12; Atlikėjas: JOWST; Daina: „Grab the moment“; Dainos autoriai: Jonas McDonnell (ž), Joakim With Steen (m). APIE JOWST: Osle jau 56-ąjį kartą buvo surengtas „Melodi Grand Prix“ konkursas, kurio nugalėtojams tradiciškai yra (...) 

Užsienio žurnalistų verdiktas: „Jeigu Aistė nelaimės su šia daina, tai jau niekad nelaimės“

Lietuvos nacionalinė atranka artėja prie pabaigos, todėl nusprendėme paklausti savo kolegų iš užsienio „eurovizinių“ portalų, kaip jie vertina mūsų finalininkus. Paskutinė dalyvė, kurią vertino redaktoriai, yra Aistė Pilvelytė ir jos daina „I’m like a wolf“. Ar vienuoliktas atlikėjos bandymas bus sėkmingas? (...) 

Užsienio žurnalistų verdiktas: „Lolitos Zero šedevras sužibės tarp velniškai nuobodžių baladžių“

Lietuvos nacionalinė atranka artėja prie pabaigos, todėl nusprendėme paklausti savo kolegų iš užsienio „eurovizinių“ portalų, kaip jie vertina mūsų finalininkus. Ar „Eurovizijoje“ dar liko vietos pokštams? Kviečiame sužinoti, ką apie Lolitos Zero fenomeną galvoja užsieniečiai! Lolita Zero pasirodo Lietuvos nacionalinėje atrankoje: Maciej (...) 

Nacionalinių atrankų finišo tiesioji – šį vakarą savo atstovus rinks Lietuva, Švedija, Norvegija ir Islandija

21.00   Lietuva  Finalas Transliacija 10 savaičių trukusi Lietuvos nacionalinė atranka šį vakarą baigsis Klaipėdoje surengsiamu finalu. Septyni dalyviai kovos dėl galimybės vykti į Kijevą, o nugalėtojas bus renkamas komisijos ir žiūrovų pagalba. Šiandien paaiškėjo, jog kiekvienas atlikėjas išsitrauks septynis komisijos (...) 

Užsienio žurnalistų verdiktas: „Grupė „Fusedmarc“ derina baltišką autentiškumą su šiuolaikine muzika“

Lietuvos nacionalinė atranka artėja prie pabaigos, todėl nusprendėme paklausti savo kolegų iš užsienio „eurovizinių“ portalų, kaip jie vertina mūsų finalininkus. Ar Lietuva žino, ko reikia „Eurovizijai“? Kokius šansus konkurse turi mūsų atrankos favoritai? Redaktoriai rėžė visą tiesą apie grupę „Fusedmarc“ ir (...) 

Sukurta: MyMadWeb