Tema: Eurovizija 2012 (atrankos)

Dramatiškas Albanijos atstovės pasirodymas

Elke Roels (EBU) nuotr. Prieš  pietų pertrauką „Crystal Hall“ arenos scenoje pasirodė Albanijos atstovė Rona Nishliu. Kaip ir pirmosios repeticijos metu, atlikėja baladꃠ„Suus“ atlieka viena. Ronos balsas skamba nepriekaištingai, tad galime daryti prielaidą, jog  profesionalios komisijos nariai merginą turėtų įvertinti aukštais balais. Kaip atlikėjos pasirodymą priims žiūrovai, (...) 

Šiandien paaiškės Moldovos atstovas

Šį vakarą Moldovoje dvidešimt vienas atlikėjas susigrums dėl teisės atstovauti šaliai „Eurovizijoje“. Iš jų nugalėtoją lygiateisiu balsavimu rinks komisija ir žiūrovai. Tarp dalyvių — 2008 metais Belgrade pasirodžiusi Geta Burlacu. Moldovos nacionalinio finalo dalyviai: Ruslan Taranu — „Blanche“;  Irina Tarasiuc (...) 

Šį vakarą — paskutinis nacionalinių atrankų kupinas šeštadienis

Išrinkus Lietuvos atstovą 2012 metų „Eurovizijai“, kviečiame šįvakar žvilgtelėti, kokia baigtis lauks nacionalinių atrankų keturiose šalyse. Savuosius atstovus jau už keliolikos valandų sužinos Švedijos, Rumunijos ir Portugalijos žmonės, o Serbijos transliuotojo sprendimu į Baku siunčiamas Željko Joksimovič pristatys savo konkursinį (...) 

San Marino atstovai paaiškės kovo 14 dieną

San Marino televizija praneša, kad savo atstovą „Eurovozijos“ dainų konkursui Azerbaidžane paskelbs per specialiai surengtą spaudos konferenciją trečiadienį, kovo 14 dieną. Po dviejų dienų, kovo 16 dieną, San Marino dainą bus galima išgirsti specialioje televizijos laidoje, kuri bus transliuojama oficialioje (...) 

Ott Lepland — Estijos atstovas „Eurovizijos“ konkurse

Po beveik dviejų valandų trukmės renginio, kuriame pasirodė dešimt finalistų, Estija jau turi savo atstovą „Eurovizijos“ konkurse. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad verčiausias pasirodymo Azerbaidžane yra Ott Lepland su kūriniu „Kuula“. 24 metų Ott Lepland yra Estijos dainininkas, kuris savo (...) 

Švedija: į finalą keliauja Thorsten Flinck & „Revolutionsorkestern“ ir Top Cats

Švedijos atranka į „Eurovizijos“ konkursą pasiekė finišo tiesiąją. Šiandien pasibaigus „Antrojo šanso“ turui paaiškėjo visi finalistai, kovosiantys dėl teisės atstovauti šaliai tarptautiniame konkurse. Renginio metu į sceną žengė 8 dainininkai pusfinaliuose užėmę 3 ir 4 vietas. Kelyje iki finalo kiekvieno iš (...) 

Sukurta: MyMadWeb