Tema: Eurodiena.lt

„Eurodienos“ skaitytojų favoritė – Italija

Šiemet „Eurodiena“ ir vėl kvietė rinkti „Eurovizijos“ dainų konkurso favoritus. Pirmiausia, dviejuose pusfinaliuose nusprendėte, kuriuos dalyvius norėtumėte matyti finale, o vėliau geriausiąjį rinkote iš finaliniame etape dalyvavusių 26 šalių. Pirmąją vietą iškovojo Italijos atstovas Francesco Gabbani su „Occidentali’s Karma“. Nugalėtojas (...) 

„Eurodienos Eurovizija 2017“ – prasideda finalas

„Eurodienos“ skaitytojų favoritų šių metų „Eurovizijoje“ rinkimai tęsiasi. Pasibaigus pusfinaliui, dvidešimt šalių, surinkusių daugiausia balsų, prisijungia prie „Didžiojo penketo“ valstybių ir Ukrainos finaliniame balsavime. Paspaudę ant dainos pavadinimo, galite išklausyti visus 26 kūrinius ir atiduoti savo balsus. Finalinis etapas truks iki (...) 

„Eurodienos Eurovizija 2017“ – pusfinalių rezultatai

Baigėsi porą savaičių trukęs balsavimas, kurio metu jūs rinkote savo šių metų „Eurovizijos“ pusfinalių favoritus. Suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kurios šalys prisijungs prie „Didžiojo penketo“ ir Ukrainos finaliniame „Eurodienos Eurovizijos 2017“ rinkimų etape. Kviečiame susipažinti su pusfinalių rezultatais ir sudalyvauti netrukus (...) 

Atspėk „Fusedmarc“ rezultatą „Eurovizijoje!

Dešimtą kartą kviečiame visus „Eurodienos“ skaitytojus pabandyti atspėti, kaip „Eurovizijos“ konkurse seksis Lietuvos atstovams. Spėkite, kurią vietą konkurse užims „Fusedmac“ su kūriniu „Rain of Revolution“, ir galbūt Jums gegužės mėnesį atiteks net penki šių metų „Eurovizijos“ dalyvių singlai bei „Eurovizijos“ ženkliukas (...) 

„Eurodienos Eurovizija 2017“ – prasideda pusfinalių balsavimas

Artėjant 62-ajai „Eurovizijai“, pradedame tradicinė „Eurodienos Euroviziją“, siekdami išsiaiškinti Lietuvos favoritus šių metų dainų konkurse.  Pirmiausia jūsų laukia balsavimas dviejuose pusfinaliuose. Pirmiausia pradedame pusfinalių balsavimą. Išklausę abiejų „Eurovizijos“ pusfinalių kūrinius ir iš kiekvieno išrinkę po 10 asmeninių favoritų, skirkite jiems taškus nuo (...) 

Veiklos dešimtmetį mininčiam „Eurodienos“ kolektyvui geriausia dovana – skaitytojų dėmesys

2007 metais Lietuvos atstovams dar tik debiutuojant „Vaikų Eurovizijos“ ir „Šokių Eurovizijos“ konkursuose, „Eurovizija“ susidomėjęs Miroslav Voronecki pastebėjo, kad šalyje trūksta žiniasklaidos priemonės, kuri skelbtų naujienas konkurso fanams ir paprastiems žiūrovams. Taip jam gimė idėja įkurti internetinį „Eurovizijos“ naujienų savaitraštį, (...) 

Sukurta: MyMadWeb